Poradnictwo dla rodzin, par i małżeństw w kryzysie
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ŚREMIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00160975
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00160975/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-18 14:03
- Lokalizacja
- Śrem, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e674d234-d675-449a-b72b-5730a360085b
- Identyfikator
- 7851540929
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00160975 z dnia 2026-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Poradnictwo dla rodzin, par i małżeństw w kryzysie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ŚREMIE
1.3.) Oddział zamawiającego: CUS w Śremie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632003006
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: UL. STEFANA GROTA ROWECKIEGO 31
1.5.2.) Miejscowość: Śrem
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cus@cus.srem.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cus.srem.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e674d234-d675-449a-b72b-5730a360085b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poradnictwo dla rodzin, par i małżeństw w kryzysie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e674d234-d675-449a-b72b-5730a360085b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160975
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00101086/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Specjalistyczne poradnictwo dla rodzin, małżeństw i par w kryzysie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Poprawa dostępu do usług społecznych wspierających rodziny i rodzinną pieczę zastępczą na terenie MOF Poznania – EDYCJA III” - FEWP.06.18-IZ.00-0002/24. Projekt dofinansowany jest ze środków EFS w ramach WRPO na lata 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00104437
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Poradnictwo dla rodzin, par i małżeństw w kryzysie” w formie usługi kompleksowego, specjalistycznego wsparcia dla rodzin, małżeństw i par z terenu Gminy Śrem, znajdujących się w sytuacjach kryzysowych, mających trudności w rozwiązywaniu problemów życiowych, konfliktów rodzinnych, problemów opiekuńczo-wychowawczych czy doświadczającym przemocy, zakwalifikowanych do korzystania z usług społecznych w ramach projektu: „Poprawa dostępu do usług społecznych wspierających rodziny i rodzinną pieczę zastępczą na terenie MOF Poznania – EDYCJA III” - FEWP.06.18-IZ.00-0002/24. Projekt dofinansowany jest ze środków EFS w ramach WRPO na lata 2021-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w załączniku nr 9 do niniejszej SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ (wzór umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie zostało unieważnione na podstawie art.255 pkt 2 ustawy Pzp, ponieważ wybrany pierwotnie wykonawca - BPR Consulting Paulina Rydz, ul. Radwańska 27/2u, 90-540 Łódź odmówił zawarcia umowy, a pozostałe złożone oferty zostały odrzucone.| 2026-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |