Świadczenie usług hotelowych, gastronomicznych i konferencyjnych w związku z organizacją Konferencji ZPRM SP ZOZ połączonej z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Ratownictwa Medycznego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00161173
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00161173/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-18 14:40
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c7b9ccc-7e1e-4b8c-8990-12d52f8bf1e9
Identyfikator
6442875419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

Wykonawcy

1 przyznane

EUROPEJSKA VII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzeladź, PL · lot 0
165 980 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00161173 z dnia 2026-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług hotelowych, gastronomicznych i konferencyjnych w związku z organizacją Konferencji ZPRM SP ZOZ połączonej z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Ratownictwa Medycznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271998066

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kombajnistów 76

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 323636006

1.5.8.) Numer faksu: 323636002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rprsosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rprsosnowiec.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c7b9ccc-7e1e-4b8c-8990-12d52f8bf1e9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług hotelowych, gastronomicznych i konferencyjnych w związku z organizacją Konferencji ZPRM SP ZOZ połączonej z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Ratownictwa Medycznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c7b9ccc-7e1e-4b8c-8990-12d52f8bf1e9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00161173

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001718/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług hotelowych, gastronomicznych i konferencyjnych w związku z organizacją Konferencji ZPRM SP ZOZ połączonej z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Ratownictwa Medycznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00119045

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.261.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Świadczenie usług hotelowych, gastronomicznych i konferencyjnych w związku z organizacją Konferencji Związku Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ (dalej: “ZPRM SP ZOZ”) połączonej z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Ratownictwa Medycznego
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1A do SWZ.
3. Zapłata za wykonanie przedmiotu umowy następować będzie przelewem w terminie do 21 dni (zależnie od oferty Wykonawcy) od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury.
Uwaga: Termin płatności stanowi jedno z kryteriów oceny ofert!
4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) i 8) ustawy PZP.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP.
6. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Ze względów organizacyjnych i ekonomicznych nie jest zasadne dzielenie przedmiotu zamówienia na części. Brak podziału na części nie narusza zasady uczciwej konkurencji, ponieważ nie wpływa na krąg wykonawców zdolnych do wykonania zamówienia i nie stanowi bariery do ubiegania się o zamówienie małym i średnim przedsiębiorstwom.
7. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy; w takim przypadku Wykonawca jest zobowiązany do wskazania w ofercie tej części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz do podania firmy (nazwy) podwykonawców, o ile są mu wiadome na tym etapie, zgodnie z Załącznikiem nr 8 do SWZ.

Uwaga:
W przypadku wystąpienia w materiałach opisujących przedmiot zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, należy rozumieć, że wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. Zamawiający dopuszcza zgodnie z postanowieniem art. 99 ust. 5 PZP zastosowanie produktów lub rozwiązań równoważnych.

8. Prawo opcji:
W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w którego zakresie Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości/zakresu usług poprzez zwiększenie ilości osób w stosunku do ilości osób wskazanych szacunkowo w opisie przedmiocie zamówienia podstawowego na zasadach określonych w projekcie umowy.
Wskazana w opisie przedmiotu zamówienia liczba uczestników jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większej ilości usług dla uczestników w stosunku do ilości zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego wynikającego z trudnych do przewidzenia okoliczności związanych z organizacją wydarzenia.
Maksymalna liczba uczestników z uwzględnieniem prawa opcji określona zostaje w ilościach wskazanych w Załączniku 1A do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
Maksymalna wartość opcji to 25% wartości brutto zamówienia podstawowego.
Do wyliczenia ceny oferty przyjmuje się ilość uczestników wskazaną w Załączniku 1A do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia ust. 1 jako zamówienie podstawowe (bez prawa opcji), natomiast ostateczna liczba uczestników wynikać będzie z faktycznie wykonanych usług.
Zamawiający przewiduje możliwość ograniczenia zakresu zamówienia przez zmniejszenie ilości usług lub liczby uczestników przy uwzględnieniu art. 433 pkt 4 PZP – minimalny zakres usług do wykonania stanowi 70% wartości zamówienia podstawowego. Zmniejszenie zakresu/ilości usług jest możliwe do 30% łącznej wartości brutto zamówienia podstawowego i nie wymaga zmiany umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165980,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221532,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165980,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROPEJSKA VII Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6252380 985

7.3.3) Ulica: Będzińska 82

7.3.4) Miejscowość: Czeladź

7.3.5) Kod pocztowy: 41-250

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165980,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-10-07 do 2026-10-09
2026-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi