Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dąbrówka Wielka ul. Ciosnowska

Gmina Zgierz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00161763
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00161763/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-19 09:16
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba140276-30e3-420f-914b-a156f5f3902f
Identyfikator
7322011556
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW 'ERBEDIM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
1 206 340,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00161763 z dnia 2026-03-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dąbrówka Wielka ul. Ciosnowska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zgierz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057840

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łęczycka

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminazgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazgierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl/pn/gminazgierz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dąbrówka Wielka ul. Ciosnowska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba140276-30e3-420f-914b-a156f5f3902f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00161763

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047130/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dąbrówka Wielka ul. Ciosnowska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00068267

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dąbrówka Wielka ul. Ciosnowska”. Przebudową objęty jest odcinek drogi o długości ca’ 843,5 m.

Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
I. Przebudowę drogi wewnętrznej ul. Ciosnowskiej na odcinku od granicy gminy
do ul. Kasztanowej, ca' 688 m, w tym:
1. Tymczasową organizację ruchu
2. Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych
3. Wycinkę drzew i krzewów
4. Rozbiórki elementów dróg
5. Zabezpieczenie podziemnych linii elektroenergetycznych
6. Zabezpieczenie podziemnych linii teletechnicznych
7. Ścinanie poboczy
8. Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
9. Skarpowanie
10. Stabilizację gruntu
11. Podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
12. Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych
13. Nawierzchnię z betonu asfaltowego
14. Pobocza
15. Regulację urządzeń infrastruktury podziemnej
16. Elementy bezpieczeństwa ruchu
17. Tereny zielone
18. Inwentaryzację geodezyjną
II. Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Ciosnowskiej na odcinku od ul. Kasztanowej
do ul. Łanowej, ca' 155,5 m, w tym:
1. Tymczasową organizację ruchu
2. Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych
3. Rozbiórki elementów dróg
4. Zabezpieczenie podziemnych linii elektroenergetycznych
5. Ścinanie poboczy
6. Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
7. Wymianę gruntu za poboczami
8. Stabilizację gruntu
9. Podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
10. Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych
11. Nawierzchnię z betonu asfaltowego
12. Pobocza
13. Regulację urządzeń infrastruktury podziemnej
14. Elementy bezpieczeństwa ruchu
15. Tereny zielone
16. Inwentaryzację geodezyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1206340,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2767205,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1206340,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW “ERBEDIM” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712202407

7.3.3) Ulica: Żelazna 3

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1206340,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 245 dni

2026-03-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane