Dostosowanie stanowisk pracy do potrzeb zdrowotnych pracowników w ramach projektu pn. "Zdrowy pracownik w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego"- etap II

Miasto Piotrków Trybunalski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00162285
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00162285/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-19 11:27
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2bcf665-0748-40ad-bc63-959f6b67c4b5
Identyfikator
7712798771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne urządzenia i produkty medycznePodkładki pod myszyPodpórki pod nadgarstki przy klawiaturze

Wykonawcy

2 przyznane

MACIEJ MAZURKIEWICZWarszawa, PL · lot 1
36 506,4 PLN
WOJCIECH SMOLAKŚwilcza,, PL · lot 2
44 772 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00162285 z dnia 2026-03-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostosowanie stanowisk pracy do potrzeb zdrowotnych pracowników w ramach projektu pn. "Zdrowy pracownik w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego"- etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Piotrków Trybunalski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pasaż Karola Rudowskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@piotrkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piotrkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1251570

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie stanowisk pracy do potrzeb zdrowotnych pracowników w ramach projektu pn. "Zdrowy pracownik w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego"- etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2bcf665-0748-40ad-bc63-959f6b67c4b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162285

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr FELD.08.04-IZ.00-0107/24 pn. Zdrowy pracownik w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00082825

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Dostawa foteli ergonomicznych do pracy przy komputerze
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa (na koszt i ryzyko wykonawcy) fabrycznie nowych foteli ergonomicznych do pracy przy komputerze w ilości 280 sztuk,
które spełniają wskazane przez Zamawiającego minimalne wymagania.
Fotel:
1) musi posiadać siatkowe oparcie i siedzisko z miękkimi podłokietnikami pokrytymi powłoką PU,
2) musi być ze stabilną podstawą z aluminium i kółkami PU o średnicy min. 60 mm,
3) musi posiadać ruchome (dynamiczne) podparcie lędźwiowe, tj. niezależny, ruchomy element wspierający kręgosłup w dolnym jego odcinku.
4) musi posiadać podnośnik gazowy o parametrach klasy 3 (BIFMA)
lub równoważny,
5) musi posiadać funkcję bujania z regulacją oporu,
6) musi posiadać regulację wysokości, głębokości i kąta odchylenia w jednej manetce
(w jednym przycisku).
Poduszka oparcia fotela musi być ruchoma automatycznie, dostosowująca się
do odcinka lędźwiowego kręgosłupa osoby siedzącej, ta specjalna odrębna poduszka
ma dopasowywać się w dolnym rejonie kręgosłupa osoby siedzącej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.) Wartość części: 480097,56 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Dostawa podnóżków biurowych
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa (na koszt i ryzyko wykonawcy) fabrycznie nowych, regulowanych, przenośnych, stabilnych ze stalową konstrukcją podnóżków biurowych w ilości 280 sztuk, które spełniają wskazane przez zamawiającego minimalne wymagania.
Podnóżki muszą mieć możliwość regulacji kąta nachylenia powierzchni podstawy pod stopy oraz możliwość podpierania wyprostowanych nóg na górnej powierzchni podnóżka, na której znajduje się wytapicerowana część (np. pianką lub gąbką), celem lepszego komfortu dla nóg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.) Wartość części: 56625,26 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: Dostawa podkładek pod mysz i nadgarstek
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa (na koszt i ryzyko wykonawcy) fabrycznie nowych ergonomicznych podkładek pod mysz i nadgarstek z regulacją wysokości (podpórki pod nadgarstek), w ilości 280 sztuk, które spełniają wskazane przez zamawiającego minimalne wymagania.
Podkładka musi posiadać miękką podpórkę pod nadgarstek dopasowującą się
do naturalnego kształtu nadgarstka i ręki użytkownika (podpórka żelowa, z pianki memory
lub innych podobnych materiałów), zapewniając komfort i wygodne podparcie podczas długotrwałej pracy przy komputerze.
Podkładka musi posiadać możliwość regulacji wysokości podpórki pod nadgarstek, celem ustawienia nadgarstka w ergonomicznej pozycji podczas pracy w biurze (przy komputerze).

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30237220-7 - Podkładki pod myszy

30237290-8 - Podpórki pod nadgarstki przy klawiaturze

4.5.5.) Wartość części: 26449,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 809340,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1287440,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36506,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155680,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36506,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mildis.pl Maciej Mazurkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7171713897

7.3.3) Ulica: ul. Kazachska 5/37

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-999

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36506,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44772,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44772,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WAM Wojciech Smolak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181692873

7.3.3) Ulica: Świlcza 147K

7.3.4) Miejscowość: Świlcza

7.3.5) Kod pocztowy: 36-072

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44772,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2026-03-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy