„Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Samorząd””
Gmina Skalbmierz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00162297
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00162297/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-19 11:31
- Lokalizacja
- Skalbmierz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b4e5933-06e5-4010-b4cb-bb092c506411
- Identyfikator
- 6050020060
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00162297 z dnia 2026-03-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Samorząd””
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skalbmierz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009863
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Skalbmierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-530
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@skalbmierz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.skalbmierz.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/skalbmierz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Samorząd””2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b4e5933-06e5-4010-b4cb-bb092c506411
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162297
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028527/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Samorząd”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówie„Cyberbezpieczny Samorząd” w ramach Projektu Cyberbezpieczny Samorząd realizowanego w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00050737
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 279593,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki i wycieki danych wraz z wdrożeniem w ramach realizacji grantu Cyberbezpieczny Samorząd
1) serwery do obsługi bezpieczeństwa – 3 szt.
2) serwer nas – 1 szt.
3) serwer nas – 3 szt.
3.1.) dysk hdd zgodne z serwerem nas typ I– 12 szt.
3.2.) karta sieciowa zgodna z serwerem nas typ I – 3 szt.
4) switch zadządzalny 24 portowy – 1 szt.
5) switch zarządzalny 24 portowy – 2 szt.
6) switch zarządzalny 48 portowy – 2 szt.
7) centralny ups – 1 szt.
8) centralny system bezpieczeństwa DLP z analizatorem logów i modułem NAC
4.5.3.) Główny kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych
48610000-7 - Systemy baz danych
37453300-1 - Dyski
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia jest art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi, że „Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.W związku z w/w odrzuceniem oferty Wykonawcy cena kolejnej, oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postepowanie na podstawie art. 255 pkt 3 w/w ustawy Pzp.
| 2026-03-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |