Dostawa wiertnicy w formie przyczepy ciągnionej za samochodem dla Wydziału Technologii - Laboratorium Drogowego GDDKiA Oddziału w Opolu

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00162376
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00162376/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-19 11:47
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50312ce3-e4cd-4666-aed0-1d7d7181b1e2
Identyfikator
7540003773
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiertnica

Wykonawcy

1 przyznane

"TOROPOL" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąWarszawa, PL · lot 0
214 635 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00162376 z dnia 2026-03-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wiertnicy w formie przyczepy ciągnionej za samochodem dla Wydziału Technologii - Laboratorium Drogowego GDDKiA Oddziału w Opolu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niedziałkowskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-085

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_opole@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wiertnicy w formie przyczepy ciągnionej za samochodem dla Wydziału Technologii - Laboratorium Drogowego GDDKiA Oddziału w Opolu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50312ce3-e4cd-4666-aed0-1d7d7181b1e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162376

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00089188

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OOP.D-3.2421.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 204148,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wiertnicy w formie przyczepy ciągnionej za samochodem (do wycinania próbek z nawierzchni bitumicznych lub betonowych) dla WTiJBD-LD GDDKiA O/Opole.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) dostawę fabrycznie nowego, kompletnego, niewymagającego dodatkowych nakładów i inwestycji, gotowego do pracy urządzenia wskazanego w OPZ,
2) uruchomienie urządzenia będącego przedmiotem zamówienia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego,
3) przeszkolenie i instruktaż osób przewidzianych do obsługi urządzenia,
4) zapewnienie stałego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego
i pogwarancyjnego przez okres użytkowania sprzętu,
5) usunięcie awarii w trakcie trwania gwarancji w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia w miejscu użytkowania sprzętu.

Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie II i III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 43132200-9 - Wiertnica

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214635,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214635,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ToRoPoL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 008422516

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214635,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2026-03-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy