Zakup samochodu osobowego-busa przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym 1 osoby na wózku inwalidzkim na potrzeby WTZ w Sochaczewie.

STOWARZYSZENIE WSPARCIE SPOŁECZNE "JA-TY-MY"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00163568
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00163568/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-19 21:00
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ece8373-e33e-427c-a132-eb610df9ee40
Identyfikator
7272812916
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osoboweMinibusyPojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00163568 z dnia 2026-03-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego-busa przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym 1 osoby na wózku inwalidzkim na potrzeby WTZ w Sochaczewie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE WSPARCIE SPOŁECZNE "JA-TY-MY"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473204532

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-558

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: damian_bednarek@interia.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wsparciespoleczne.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ece8373-e33e-427c-a132-eb610df9ee40

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu osobowego-busa przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym 1 osoby na wózku inwalidzkim na potrzeby WTZ w Sochaczewie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ece8373-e33e-427c-a132-eb610df9ee40

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00163568

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00113833

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu osobowego-busa przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym 1 osoby na wózku inwalidzkim na potrzeby WTZ w Sochaczewie w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III w obszarze D zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 5 do SWZ.
Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w załącznikach do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34114400-3 - Minibusy

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 237 400,00 zł, a kwota jedynej złożonej oferty wynosi 253 000,00zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237400,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 237400,00

2026-03-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy