Dostawa skanera dziełowego do masowej digitalizacji zbiorów Biblioteki UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00163919
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00163919/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-20 09:24
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85017b16-e7da-49f3-99a7-82efb14fec8b
Identyfikator
5542647568
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Skanery komputerowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00163919 z dnia 2026-03-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa skanera dziełowego do masowej digitalizacji zbiorów Biblioteki UKW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340057695

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Karola Chodkiewicza 30

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-064

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: zampub@ukw.edu.pl

1.5.8.) Numer faksu: zampub@ukw.edu.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ukw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ukw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ukw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa skanera dziełowego do masowej digitalizacji zbiorów Biblioteki UKW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85017b16-e7da-49f3-99a7-82efb14fec8b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00163919

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050305/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa sprzetu komputerowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie finansowane jest z projektu: „Uniwersytet Równych Szans 2”, nr projektu nr FERS.03.01-IP.08-0169/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124798

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UKW/DZP-280-D-19/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 67471,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera dziełowego do masowej digitalizacji zbiorów Biblioteki UKW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ (Formularz przedmiotowo-cenowy) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 6 do SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 30216110-0 - Skanery komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
2026-03-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy