DOSTAWA PAPIERU TOALETOWEGO I RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00164155
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00164155/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-20 10:27
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c08a633e-9668-46c0-928f-76fb1291af9f
- Identyfikator
- 9542270611
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00164155 z dnia 2026-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA PAPIERU TOALETOWEGO I RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: SPSKM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289070
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Francuska
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-027
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: duo@spskm.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spskm.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA PAPIERU TOALETOWEGO I RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c08a633e-9668-46c0-928f-76fb1291af9f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00164155
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052586/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Dostawa ręczników papierowych i papieru toaletowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144039
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-26-041BN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 297130 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
pakiet nr 1: Dostawa papieru toaletowego4.5.3.) Główny kod CPV: 33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru
4.5.5.) Wartość części: 94291,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
pakiet nr 2: Dostawa ręczników papierowych4.5.3.) Główny kod CPV: 33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk
4.5.5.) Wartość części: 271178,10 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W toku postępowania ujawniono okoliczności wskazujące na konieczność dokonania zmian w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz wymagań dotyczących przedmiotowych środków dowodowych, w tym określenia zasad równoważności.
Zakres tych zmian ma charakter istotny w rozumieniu ustawy Pzp i wpływa na krąg potencjalnych wykonawców oraz treść ofert, co wyklucza możliwość ich wprowadzenia w toku postępowania.
W konsekwencji postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy niepodlegającej unieważnieniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W toku postępowania ujawniono okoliczności wskazujące na konieczność dokonania zmian w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz wymagań dotyczących przedmiotowych środków dowodowych, w tym określenia zasad równoważności.
Zakres tych zmian ma charakter istotny w rozumieniu ustawy Pzp i wpływa na krąg potencjalnych wykonawców oraz treść ofert, co wyklucza możliwość ich wprowadzenia w toku postępowania.
W konsekwencji postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy niepodlegającej unieważnieniu.
| 2026-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |