Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku przy ul. Marynarzy 4 w Sopocie, wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego

GMINA MIASTA SOPOTU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00164639
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00164639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-20 12:08
Lokalizacja
Sopot, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49559470-1da6-45c0-b7d7-f7d930773d22
Identyfikator
5851411941
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

TBIARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
159 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00164639 z dnia 2026-03-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku przy ul. Marynarzy 4 w Sopocie, wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA SOPOTU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675563

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 25/27

1.5.2.) Miejscowość: Sopot

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-704

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.sopot.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sopot.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49559470-1da6-45c0-b7d7-f7d930773d22

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku przy ul. Marynarzy 4 w Sopocie, wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49559470-1da6-45c0-b7d7-f7d930773d22

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00164639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021565/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej w celu wykonania remontu budynku przy ul. Marynarzy 4 w Sopocie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00059310

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026.PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy, remontu i termomodernizacji budynku, położonego przy ul. Marynarzy 4 w Sopocie (działka nr 76, obręb 26), wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Zagospodarowania terenu wokół budynku należy uzgodnić z Zarządem Dróg i Zieleni w Sopocie.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą:
1) wykonanie aktualizacji inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej;
2) wykonanie koncepcji układu funkcjonalnego pomieszczeń;
3) wykonanie projektu budowlanego, technicznego;
4) Wykonanie projektu wykonawczego;
5) wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB);
6) wykonanie przedmiarów oraz kosztorysów;
7) wykonanie materiałów do celów promocji.

Realizacja zamówienia podzielona jest na etapy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia „OPZ” wraz z projektem oraz warunkami technicznymi został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ oraz załączniku nr 10 do SWZ – wór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 509220 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TBiARCHITEKCI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842736968

7.3.3) Ulica: Podgarbary 10

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-827

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 260 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia wynosi 260 dni od daty zawarcia umowy z zastrzeżeniem realizacji etapu III – sprawowanie wielobranżowego nadzoru autorskiego.
Termin realizacji poszczególnych etapów:
a) termin realizacji etapu 0: 40 miesięcy od daty zawarcia umowy;
b) termin realizacji etapu I i II: 260 miesięcy od daty zawarcia umowy;
c) termin realizacji etapu III: do dnia uzyskania przez Zamawiającego decyzji z pozwoleniem na użytkowanie budynku zrealizowanego na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Planowany termin realizacji robót budowlanych to lata 2026– 2027, jednak nie krócej niż do uzyskania przez Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie.
2026-03-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi