Usługi administracyjno-porządkowe w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej w Chełmie, przy ul. Ceramicznej 3D i 3E, 22-100 Chełm
Miasto Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00164707
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00164707/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-20 12:20
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-947bf164-c541-4e47-9459-caef8ba2770a
- Identyfikator
- 5632167582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00164707 z dnia 2026-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi administracyjno-porządkowe w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej w Chełmie, przy ul. Ceramicznej 3D i 3E, 22-100 Chełm
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 65
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umchelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelm.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi administracyjno-porządkowe w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej w Chełmie, przy ul. Ceramicznej 3D i 3E, 22-100 Chełm2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-947bf164-c541-4e47-9459-caef8ba2770a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00164707
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038826/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.1 Usługi administracyjno-porządkowe oraz usługi w zakresie konserwacji, obsługi urządzeń, przeglądów technicznych oraz przegladów przeciwpożarowych i sprzętu gaśniczego w ChCAG
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00104529
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zachodzą okoliczności określone w art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r., poz. 1320 z późn. zm.). Istnieje jedna możliwość wykonania zamówienia przez n/w Wykonawcę.Miasto Chełm, utworzyło spółkę komunalną - Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych Spółka z o. o. w Chełmie wyposażoną w osobowość prawną, powołaną stosownie do przepisów ustawy o gospodarce komunalnej, w celu wykonywania zadań w zakresie gospodarki komunalnej. Spółka wykonuje zadania należące do gminy, w zakresie Spółce powierzonym. Przedmiotem działania spółki jest m. in. administrowanie i porządkowanie Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej, stanowiące własność Miasta Chełm.
Opinia prawna stanowi załącznik do dokumentów zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAIF-ZP.271.5.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 260162,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi administracyjno-porządkowe w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej w Chełmie, przy ul. Ceramicznej 3D i 3E, 22-100 Chełm.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) Utrzymanie czystości i porządku na terenie Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej,
2) Obsługa techniczna i administracyjna nieruchomości ChCAG.
Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania określają Projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do Zaproszenia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 70332000-7 - Usługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5630000866
7.3.4) Miejscowość: Chełm
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 320000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2026-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |