Wykonywanie usług kominiarskich na nieruchomościach zarządzanych przez ZGM - Pabianice
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00165033
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00165033/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-20 13:25
- Lokalizacja
- Pabianice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-244cf33b-faae-4d90-aa49-8875f02531f8
- Identyfikator
- 7310005774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00165033 z dnia 2026-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie usług kominiarskich na nieruchomościach zarządzanych przez ZGM - Pabianice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470013843
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warzywna 6
1.5.2.) Miejscowość: Pabianice
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42-22-59-285
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm.pabianice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.pabianice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-244cf33b-faae-4d90-aa49-8875f02531f81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie usług kominiarskich na nieruchomościach zarządzanych przez ZGM - Pabianice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-244cf33b-faae-4d90-aa49-8875f02531f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165033
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060131/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Usługi kominiarskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00107797
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM.NZP.2422.3.2026.DX
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług kominiarskich w zakresie czyszczenia przewodów kominowych, sprawdzenia stanu technicznej sprawności przewodów kominowych, łącznie z wyszukaniem miejsc, w których przewód jest nieszczelny oraz sporządzanie opinii kominiarskich w budynkach wyszczególnionych w Wykazie posesji, których administrację sprawuje Biuro Obsługi Mieszkańców (BOM), Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych (BOW) jak również na budynkach usytuowanych na nieruchomościach przy ul. Warzywnej 6 i Stanisława Moniuszki 8a (siedziby ZGM – Pabianice).2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
1) Załącznik nr 1 – Wzór umowy,
2) Opisie Przedmiotu Zamówienia dla cz. I – załącznik nr 1.1,
3) Wykazie nieruchomości – załącznik nr 1.3,
4) Załącznik nr 7 – Formularz Ofertowy,
5) Załącznik nr 7.1 – Specyfikacja cenowa dla Części I
4.5.3.) Główny kod CPV: 71632200-9 - Usługi badania nieinwazyjnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90915000-4 - Usługi czyszczenia pieców i kominów
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45000000-7 - Roboty budowlane
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 569203,28 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług kominiarskich polegających na wykonywaniu dodatkowych usług kominiarskich związanych z usuwaniem awarii, dokonywaniem napraw oraz uszczelnianiem przewodów kominowych w zakresie wymienionym w wykazie tych usług w ilości wynikającej z bieżących potrzeb Zamawiającego. Usługi te będą realizowane w budynkach wyszczególnionych w Wykazie posesji, których administrację sprawuje Biuro Obsługi Mieszkańców (BOM), Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych (BOW) jak również na budynkach usytuowanych na nieruchomościach przy ul. Warzywnej 6 i Stanisława Moniuszki 8a (siedziby ZGM – PabianiceNazywane dalej „Usługą”.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
1) Załącznik nr 1 – Wzór umowy,
2) Opisie Przedmiotu Zamówienia dla cz. II – załącznik nr 1.2,
3) Wykazie nieruchomości – załącznik nr 1.3,
4) Załącznik nr 7 – Formularz Ofertowy,
5) załącznik nr 7.2 – Specyfikacja cenowa dla Części II
4.5.3.) Główny kod CPV: 71632200-9 - Usługi badania nieinwazyjnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90915000-4 - Usługi czyszczenia pieców i kominów
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45000000-7 - Roboty budowlane
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 238864,97 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 545121,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 545121,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 545121,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „USŁUGOWY ZAKŁAD KOMINIARSKI PIOTR ROJEK”
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: „AG-MAR” USŁUGI KOMINIARSKIE; „KOMIN SERWIS Jakub Olejnik”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7311801071
7.3.4) Miejscowość: Konstantynów Łódzki
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 545121,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228546,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228546,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228546,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „USŁUGOWY ZAKŁAD KOMINIARSKI PIOTR ROJEK”
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: „AG-MAR” USŁUGI KOMINIARSKIE; „KOMIN SERWIS Jakub Olejnik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7311801071
7.3.4) Miejscowość: Konstantynów Łódzki
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228546,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |