Opracowanie dokumentacji projektowej zabezpieczenia konstrukcji budynku przy ul. Żelaznej 22

"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00165134
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00165134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-20 13:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48c7a7ab-ae0c-4a3a-8b76-9b728203d7f0
Identyfikator
5272457153
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówPlany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacjeUsługi doradcze w zakresie inżynierii konstrukcyjnejUsługi kontroli projektu konstrukcji nośnychUsługi inżynieryjne w zakresie zabezpieczenia przed korozjąNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi badania nieinwazyjnego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00165134 z dnia 2026-03-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej zabezpieczenia konstrukcji budynku przy ul. Żelaznej 22

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000665840

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Bema 70

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-225

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: afilkowska@zgnwola.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-48c7a7ab-ae0c-4a3a-8b76-9b728203d7f0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zasobami stanowiącymi własność i współwłasność Miasta Stołecznego Warszawy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej zabezpieczenia konstrukcji budynku przy ul. Żelaznej 22

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48c7a7ab-ae0c-4a3a-8b76-9b728203d7f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149355

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.27.2026.AF

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie dokumentacji projektowej zabezpieczenia konstrukcji budynku przy ul. Żelaznej 22.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy oraz wytycznych opracowania dokumentacji projektowej stanowiących integralną część SWZ.
Celem prawidłowego sporządzenia oferty, zaleca się dokonanie przez Wykonawcę na własny koszt wizji lokalnej terenu i obiektu oraz uzyskanie (na swoją odpowiedzialność i ryzyko) wszelkich informacji, które mogą być istotne dla przygotowania oferty.
Udostępnienie terenu i obiektu nastąpi po wcześniejszym umówieniu z pracownikiem technicznym TZOM ul. Ogrodowa 28/30 w Warszawie pod nr tel. (22) 49 58 486 w godzinach 9.00-14.30. Oględziny winny zostać dokonane przy spełnieniu warunków bezpieczeństwa z uwagi na istniejący stan zagrożenia w obiekcie a dokonujący oględzin winien zapewnić we własnym zakresie środki ochrony osobistej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71312000-8 - Usługi doradcze w zakresie inżynierii konstrukcyjnej

71328000-3 - Usługi kontroli projektu konstrukcji nośnych

71337000-9 - Usługi inżynieryjne w zakresie zabezpieczenia przed korozją

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71632200-9 - Usługi badania nieinwazyjnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2026-03-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi