Roboty remontowo – wykończeniowe w ramach projektu Dobry Zawód – moja przyszłość
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00165528
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00165528/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-20 15:35
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d016dff6-1f5d-45ae-9715-55a326810937
- Identyfikator
- 7271006567
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00165528 z dnia 2026-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowo – wykończeniowe w ramach projektu Dobry Zawód – moja przyszłość
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365274690
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 115
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-542
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cez.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cez.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d016dff6-1f5d-45ae-9715-55a3268109371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowo – wykończeniowe w ramach projektu Dobry Zawód – moja przyszłość2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d016dff6-1f5d-45ae-9715-55a326810937
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165528
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021681/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty remontowo – wykończeniowe w ramach projektu Dobry Zawód – moja przyszłość
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dobry Zawód – moja przyszłość współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego działania 08.08 Kształcenie zawodowe w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00116822
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/DZMP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 65528,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zestawienie prac remontowych:
Lp. Nazwa Jednostka
1. malowanie pomieszczeń usługa
2. naprawa podłóg usługa
3. rolety okienne (zakup i instalacja) usługa
4. wymiana oświetlenia usługa
5. naprawa drzwi usługa
6. zabudowa okna usługa
7. instalacja elektryczna usługa
8. zlewy do pracowni oraz do zaplecza usługa
9. remont toalety w celu dostosowania do potrzeb z niepełnosprawnością i ograniczeniami ruchowymi usługa
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „pzp”, Zamawiający informuje, że postępowanie w niniejszej sprawie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 3 pzp tj. cena oferty najkorzystniejszej złożonej przez M2 Budownictwo Adam Michałek przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj kwotę 80600 zł i zamawiający nie może podnieść tej kwoty do wysokości ceny oferty najkorzystniejszej.| 2026-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |