Utrzymanie powiatowych dróg gruntowych na terenie działania Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie- cz. 1, z podziałem na trzy zadania
POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00165888
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00165888/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-23 08:47
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac1dd37b-2d03-4ec8-b2f1-948557a54f77
- Identyfikator
- 7393019602
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Wykonawcy
3 przyznane
KATARZYNA SONTOWSKASętal 66, PL · lot 0
103 381,5 PLNKATARZYNA SONTOWSKASętal 66, PL · lot 1
177 612 PLNKATARZYNA SONTOWSKASętal 66, PL · lot 2
193 909,5 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00165888 z dnia 2026-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie powiatowych dróg gruntowych na terenie działania Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie- cz. 1, z podziałem na trzy zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510866733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Cementowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-429
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 535 66 30
1.5.8.) Numer faksu: 89 535 66 40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psd@powiat-olsztynski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psd.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12621411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność wspomagajaca transport lądowy, pozostała
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie powiatowych dróg gruntowych na terenie działania Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie- cz. 1, z podziałem na trzy zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac1dd37b-2d03-4ec8-b2f1-948557a54f77
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165888
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00094441/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 profilowanie dróg gruntowych - Cz. 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00118884
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 486500 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z utrzymaniem powiatowych dróg gruntowych na terenie działania Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie. Zamówienie zostało podzielone na trzy zadania:1) Utrzymaniem objęte są następujące gruntowe drogi powiatowe:
a) ZADANIE NR 1 – Utrzymanie dróg na terenie działania Obwodu Drogowego Nr 1 w Olsztynku, drogi nr: 1230N, 1429N, 1431N, 1526N, 1372N, 1443N.
2) Każdorazowe wykonanie robót budowlanych w ramach utrzymania dróg gruntowych przez Wykonawcę poprzedzać będzie zlecenie przesłane Wykonawcy przez Zamawiającego w formie pisemnej, drogą elektroniczną lub faksem. Wykonawca każdorazowo przystąpi do realizacji zlecenia w terminie wskazanym w złożonej przez Wykonawcę ofercie (termin przystąpienia do realizacji robót nie może być dłuższy niż 3 dni, licząc od dnia następnego po przekazaniu zlecenia).
3) Zlecenie zawierać będzie w szczególności: miejsce, ilość i rodzaj robót, które Wykonawca zobowiązany będzie wykonać.
4) Wykonawca zobowiązany będzie do wystawienia faktury każdorazowo po zrealizowaniu i odebraniu robót w ramach danego zlecenia.
5) Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie przedmiaru robót, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, ustaleń SWZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną.
6) Zakres robót obejmuje:
a) Wykonanie równania i wałowania dróg gruntowych;
b) Wbudowanie i zagęszczenie kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 (C50/10); 0-63 (C50/30);
Dostawa kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 (C50/10); 0-63 (C50/30) do naprawy dróg, objętych niniejszym zamówieniem leży po stronie Wykonawcy;
c) Prace związane z utrzymaniem dróg przy pomocy koparko-ładowarki.
d) Dostawę kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm (C50/10) oraz 0-63 mm (C50/30).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 92200 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z utrzymaniem powiatowych dróg gruntowych na terenie działania Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie. Zamówienie zostało podzielone na trzy zadania:b) ZADANIE Nr 2 – Utrzymanie dróg na terenie działania Obwodu Drogowego Nr 2 w Barczewie, drogi nr: 1438N, 1440N, 1444N, 1465N, 1479N.
2) Każdorazowe wykonanie robót budowlanych w ramach utrzymania dróg gruntowych przez Wykonawcę poprzedzać będzie zlecenie przesłane Wykonawcy przez Zamawiającego w formie pisemnej, drogą elektroniczną lub faksem. Wykonawca każdorazowo przystąpi do realizacji zlecenia w terminie wskazanym w złożonej przez Wykonawcę ofercie (termin przystąpienia do realizacji robót nie może być dłuższy niż 3 dni, licząc od dnia następnego po przekazaniu zlecenia).
3) Zlecenie zawierać będzie w szczególności: miejsce, ilość i rodzaj robót, które Wykonawca zobowiązany będzie wykonać.
4) Wykonawca zobowiązany będzie do wystawienia faktury każdorazowo po zrealizowaniu i odebraniu robót w ramach danego zlecenia.
5) Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie przedmiaru robót, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, ustaleń SWZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną.
6) Zakres robót obejmuje:
a) Wykonanie równania i wałowania dróg gruntowych;
b) Wbudowanie i zagęszczenie kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 (C50/10); 0-63 (C50/30);
Dostawa kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 (C50/10); 0-63 (C50/30) do naprawy dróg, objętych niniejszym zamówieniem leży po stronie Wykonawcy;
c) Prace związane z utrzymaniem dróg przy pomocy koparko-ładowarki.
d) Dostawę kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm (C50/10) oraz 0-63 mm (C50/30).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 156050 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z utrzymaniem powiatowych dróg gruntowych na terenie działania Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie. Zamówienie zostało podzielone na trzy zadania:c) ZADANIE Nr 3 – utrzymanie dróg na terenie działania Obwodu Drogowego Nr 3 w Dobrym Mieście, drogi nr: 1401N, 1411N, 1959N, 1368N, 1428N, 1447N, 1409N, 1417N, 1364N, 1501N, 1421N, 1405N, 1358N, 1412N, 1451N, 1438N.
2) Każdorazowe wykonanie robót budowlanych w ramach utrzymania dróg gruntowych przez Wykonawcę poprzedzać będzie zlecenie przesłane Wykonawcy przez Zamawiającego w formie pisemnej, drogą elektroniczną lub faksem. Wykonawca każdorazowo przystąpi do realizacji zlecenia w terminie wskazanym w złożonej przez Wykonawcę ofercie (termin przystąpienia do realizacji robót nie może być dłuższy niż 3 dni, licząc od dnia następnego po przekazaniu zlecenia).
3) Zlecenie zawierać będzie w szczególności: miejsce, ilość i rodzaj robót, które Wykonawca zobowiązany będzie wykonać.
4) Wykonawca zobowiązany będzie do wystawienia faktury każdorazowo po zrealizowaniu i odebraniu robót w ramach danego zlecenia.
5) Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie przedmiaru robót, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, ustaleń SWZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną.
6) Zakres robót obejmuje:
a) Wykonanie równania i wałowania dróg gruntowych;
b) Wbudowanie i zagęszczenie kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 (C50/10); 0-63 (C50/30);
Dostawa kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 (C50/10); 0-63 (C50/30) do naprawy dróg, objętych niniejszym zamówieniem leży po stronie Wykonawcy;
c) Prace związane z utrzymaniem dróg przy pomocy koparko-ładowarki.
d) Dostawę kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm (C50/10) oraz 0-63 mm (C50/30).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 238250,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103381,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107010,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103381,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391980198
7.3.3) Ulica: Setal 66
7.3.4) Miejscowość: Dywity
7.3.5) Kod pocztowy: 11-001
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103381,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177612 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177612,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177612,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391980198
7.3.3) Ulica: Sętal 66
7.3.4) Miejscowość: Dywity
7.3.5) Kod pocztowy: 11-001
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177612,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193909,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241572,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193909,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391980198
7.3.3) Ulica: Sętal 66
7.3.4) Miejscowość: Dywity
7.3.5) Kod pocztowy: 11-001
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193909,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |