Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja drogi powiatowej nr DP 1125 O na odcinku Lubska-Pielgrzymowice”.
Powiat Namysłowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00504670
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00504670/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-18 10:08
- Lokalizacja
- Namysłów, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4e3079a-8c04-4f88-b74c-43c8b96ea0f0
- Identyfikator
- 7521453127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00504670 z dnia 2024-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja drogi powiatowej nr DP 1125 O na odcinku Lubska-Pielgrzymowice”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Namysłowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531421963
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 12A
1.5.2.) Miejscowość: Namysłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 77 410 36 95
1.5.8.) Numer faksu: +48 77 410 39 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@namyslow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.namyslow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4e3079a-8c04-4f88-b74c-43c8b96ea0f01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja drogi powiatowej nr DP 1125 O na odcinku Lubska-Pielgrzymowice”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4e3079a-8c04-4f88-b74c-43c8b96ea0f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504670
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059833/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja drogi powiatowej nr DP 1125 O na odcinku Lubska-Pielgrzymowice”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474429
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZM.272.11.2024.AK-G.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243902,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja drogi powiatowej nr DP 1125 O na odcinku Lubska-Pielgrzymowice”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 3 i 4 do SWZ o nazwie: „06 załącznik nr 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”; „07 Załącznik nr 4 Mapa poglądowa”.
3. Kody i nazwy według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
Główny przedmiot:
71000000-8 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne Przedmioty dodatkowe:
71200000-8 Usługi architektoniczne i podobne.
71240000-0 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania.
71245000-7 Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje.
71248000-8 Nadzór nad projektem i dokumentacją.
71250000-5 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania.
71300000-1 Usługi inżynieryjne.
71310000-4 Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane.
71313000-5 Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego.
71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania.
71322000-1 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej.
71355000-1 Usługi pomiarowe.
4. Składający oferty wykonawcy zobowiązani są do zapoznania z istotnymi przepisami prawa, aktami i regulacjami obowiązującymi w Polsce, które w jakikolwiek sposób mogą wpływać lub odnosić się do działań podejmowanych w związku z zamówieniem i w następstwie podpisania umowy.
5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ i ofercie.
6. Dodatkowo opis przedmiotu zamówienia zawarto w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do SWZ.
7. Miejsce realizacji zamówienia: droga powiatowa nr DP 1125 O na odcinku Lubska-Pielgrzymowice, miejsce działania Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zakończenie postępowania: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023 r., poz. 1605 z późn. zmianami), ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie unieważnienia: Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości: 100.000,00 zł brutto. Cena zaproponowana w najkorzystniejszej ofercie przewyższają tę kwotę o 379.700,00 zł. W związku z tym, że Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia do wysokości oferty z najniższą ceną, zobowiązany jest unieważnić postępowanie w tej części.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 479700 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1205400,00 PLN
| 2024-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |