Prowadzenie „Zajęć Twórczo - Rozwojowych” dla uczestników projektu „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni”

"CENTRUM AKTYWNOŚCI SENIORA"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00166123
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00166123/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-23 09:53
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8aa4419-ef0b-4b5c-b98e-311b16d10b66
Identyfikator
5862147169
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweOferowanie kursów językowych

Wykonawcy

4 przyznane

Tomasz TobisGdańsk, PL · lot 0
10 530 PLN
DAWID JUSZCZYKGdynia, PL · lot 1
21 060 PLN
DAWID JUSZCZYKGdynia, PL · lot 2
25 740 PLN
ASTAR Centrum Języków Obcych Stanisław WoźniakGdynia, PL · lot 3
28 080 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00166123 z dnia 2026-03-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prowadzenie „Zajęć Twórczo - Rozwojowych” dla uczestników projektu „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "CENTRUM AKTYWNOŚCI SENIORA"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220046919

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 27/31

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-364

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: (58) 661 55 38, (58) 663 50 82

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cas.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cas.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f8aa4419-ef0b-4b5c-b98e-311b16d10b66

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wspieranie aktywności społecznej i kulturalnej seniorów

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prowadzenie „Zajęć Twórczo - Rozwojowych” dla uczestników projektu „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8aa4419-ef0b-4b5c-b98e-311b16d10b66

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00166123

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00121830/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Prowadzenie „Zajęć Twórczo - Rozwojowych” dla uczestników projektu „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni” FEPM.05.18-IZ.00-001/25 w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 – 2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125452

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.323.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie wykładów z zakresu socjologii w ramach „Zajęć Twórczo - Rozwojowych” dla uczestników projektu „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni”.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają:
1) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) na lata 2021-2027.
Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność, w tym finansową, za utratę dofinansowania lub jego zmniejszenie, jeśli będzie to wynikiem nieprawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności zwłoki Wykonawcy w jego realizacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 10530,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć z zakresu Zdrowia Seniora w ramach „Zajęć Twórczo - Rozwojowych” dla uczestników projektu „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni”.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają:
1) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) na lata 2021-2027.
Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność, w tym finansową, za utratę dofinansowania lub jego zmniejszenie, jeśli będzie to wynikiem nieprawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności zwłoki Wykonawcy w jego realizacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 21060,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć Stretchingu w ramach „Zajęć Twórczo - Rozwojowych” dla uczestników projektu „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni”.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają:
1) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) na lata 2021-2027.
Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność, w tym finansową, za utratę dofinansowania lub jego zmniejszenie, jeśli będzie to wynikiem nieprawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności zwłoki Wykonawcy w jego realizacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.) Wartość części: 25740,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć języka włoskiego w ramach „Zajęć Twórczo - Rozwojowych” dla uczestników projektu „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni”.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają:
1) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) na lata 2021-2027.
Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność, w tym finansową, za utratę dofinansowania lub jego zmniejszenie, jeśli będzie to wynikiem nieprawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności zwłoki Wykonawcy w jego realizacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80580000-3 - Oferowanie kursów językowych

4.5.5.) Wartość części: 28080,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10530,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10530,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10530,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tomasz Tobis

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191507676

7.3.3) Ulica: Wielkopolska 83

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-180

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10530,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2029-06-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21060,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21060,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21060,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dawid Juszczyk Fizjo-world

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220749472

7.3.3) Ulica: Łużycka 10A

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-537

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21060,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2029-06-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25740,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25740,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25740,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dawid Juszczyk Fizjo-world

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220749472

7.3.3) Ulica: Łużycka 10A

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-537

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25740,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2029-06-30

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28080,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28080,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28080,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASTAR Centrum Języków Obcych Stanisław Woźniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190066589

7.3.3) Ulica: Władysława IV 54

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-384

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28080,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2029-06-30
2026-03-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi