Przebudowa budynku usług społecznych przy ul. 1 Maja 160 w Dęblinie
MIASTO DĘBLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00166518
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00166518/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-23 11:36
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c41f3c9-cf37-4807-a21e-b5a8b4428da8
- Identyfikator
- 5060026098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00166518 z dnia 2026-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku usług społecznych przy ul. 1 Maja 160 w Dęblinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO DĘBLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019419
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12
1.5.2.) Miejscowość: Dęblin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.deblin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.deblin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c41f3c9-cf37-4807-a21e-b5a8b4428da81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku usług społecznych przy ul. 1 Maja 160 w Dęblinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c41f3c9-cf37-4807-a21e-b5a8b4428da8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00166518
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042245/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja i wyposażenie infrastruktury niezbędnej do integracji społecznej oraz aktywizacji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w Dęblinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Modernizacja i wyposażenie infrastruktury niezbędnej do integracji społecznej oraz aktywizacji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w Dęblinie” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działanie 7.7 Infrastruktura usług i integracji społecznej w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00097575
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RMI.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1354135,70 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1175997,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy budynku usług społecznych przy ul. 1 Maja 160 w Dęblinie w ramach realizacji projektu pn. Modernizacja i wyposażenie infrastruktury niezbędnej do integracji społecznej oraz aktywizacji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w Dęblinie.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Roboty przygotowawcze.
2) Przebudowę budynku o powierzchni całkowitej 411,80 m2 wraz z wewnętrzną instalacją wodno-kanalizacyjną, ciepłej wody, centralnego ogrzewania i ciepła technologicznego, wentylacją mechaniczną, elektryczną i teletechniczną.
3) Zmianę układu funkcjonalnego pomieszczeń (rozbiórka i wykonanie ścian wewnętrznych).
4) Wykonanie lub poszerzenie otworów drzwiowych w ścianach nośnych oraz otworu w stropie w związku z wykonaniem schodów wewnętrznych i montażem platformy pionowej.
5) Likwidację otworu drzwiowego, okna i schodów zewnętrznych prowadzących do pomieszczenia technicznego na kondygnacji -1.
6) Wykonanie otworów w ścianie zewnętrznej (okno napowietrzające) oraz otworu w stropodachu do zamontowania klapy dymowej.
7) Rozbiórkę schodów wewnętrznych i zastąpienie ich schodami zgodnymi z przepisami techniczno – budowlanymi.
8) Rozbiórkę ścian wiatrołapu (likwidacja pomieszczenia).
9) Remont schodów zewnętrznych z podestem i zadaszeniem wraz z montażem platformy schodowej dla niepełnosprawnych.
10) Przebudowę przyłącza wodociągowego po trasie przyłącza istniejącego (zmiana średnicy).
11) Przebudowę (skrócenie trasy) przyłącza kanalizacji sanitarnej.
12) Roboty wykończeniowe.
13) Przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prób i badań.
Szczegółowy zakres robót zawiera Dokumentacja projektowa – załącznik nr 9 do SWZ oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik nr 10 do SWZ. Przedmiar robót stanowi element pomocniczy do obliczenia ceny oferty – załącznik nr 11 do SWZ.
UWAGA: Zamówienie nie obejmuje zakupu i dostawy urządzeń fitness, wyposażenia budynku oraz mebli ogrodowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262700-8 - Przebudowa budynków
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
42416100-6 - Windy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1234749,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2437024,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1234749,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Radosław Świderski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060282859
7.3.3) Ulica: ul. Nałęczowska 28
7.3.4) Miejscowość: Bochotnica
7.3.5) Kod pocztowy: 24-120
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1234749,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |