BIEŻĄCA KONSERWACJA NAWIERZCHNI BITUMICZNEJ WRAZ Z UMOCNIENIEM POBOCZA NA DRODZE POWIATOWEJ NR 1532 C UGODA – STRZELEWO (ODC. JANIN - STRZELEWO)

Powiat Bydgoski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00504733
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00504733/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-18 10:25
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a313b683-292f-4e74-b690-b14e66009dd4
Identyfikator
9671440699
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychMalowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

REDON NAKŁO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNakło nad Notecią, PL · lot 0
701 461,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00504733 z dnia 2024-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BIEŻĄCA KONSERWACJA NAWIERZCHNI BITUMICZNEJ WRAZ Z UMOCNIENIEM POBOCZA NA DRODZE POWIATOWEJ NR 1532 C UGODA – STRZELEWO (ODC. JANIN - STRZELEWO)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bydgoski

1.3.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387399775

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-008

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 525835434

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiat.bydgoski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.bydgoski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/941677

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BIEŻĄCA KONSERWACJA NAWIERZCHNI BITUMICZNEJ WRAZ Z UMOCNIENIEM POBOCZA NA DRODZE POWIATOWEJ NR 1532 C UGODA – STRZELEWO (ODC. JANIN - STRZELEWO)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a313b683-292f-4e74-b690-b14e66009dd4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504733

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026929/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Bieżąca konserwacja nawierzchni bitumicznej wraz z umocnieniem pobocza na drodze powiatowej nr 1532 C Ugoda – Strzelewo (odc. Janin - Strzelewo)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00419629

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: JO-III.271.1.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Zakres zamówienia obejmuje wykonanie, na odcinku 3+292 km do 4+290 km drogi powiatowej nr 1532 C Ugoda – Strzelewo, czynności i robót polegających w szczególności na:
a) odtworzeniu trasy i punktów wysokościowych w terenie,
b) wykonaniu koryta pod konstrukcję poboczy,
c) wykonaniu warstwy odsączającej z piasku w miejscu umocnionego pobocza drogi,
d) wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego na poboczach,
e) oczyszczeniu istniejącej nawierzchni,
f) skropieniu nawierzchni asfaltem lub emulsją asfaltową,
g) wykonaniu części skrzyżowań oraz zjazdów, mających na celu zniwelowanie różnic wysokościowych pomiędzy nowo ułożoną warstwą ścieralną a istniejącą nawierzchnią na skrzyżowaniach i zjazdach,
h) ułożeniu warstwy wiążącej AC 16W o grub. 5 cm w miejscu umocnionego pobocza drogi,
i) ułożeniu siatki szklano-węglowej w miejscu połączenia wykonanego umocnienia pobocza z istniejącą nawierzchnią jezdni,
j) ułożeniu warstwy ścieralnej AC 11S o grub. min. 4 cm,
k) plantowaniu i humusowaniu poboczy i skarp nasypów wraz z obsiewem traw,
l) wykonaniu oznakowania poziomego (linii krawędziowej),
m) przestawieniem dwóch słupów oświetleniowych,
n) uporządkowaniu pasa drogowego na długości wykonywanych robót (wywóz nadmiaru ziemi, kory asfaltowej powstałych w wyniku robót przygotowawczych).
2) Przedmiot zamówienia ma być realizowany w sposób zgodny oczekiwaniami Zamawiającego, wiedzą techniczną i technologią podaną w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) załączonej do SWZ i pomocniczo załączonym do dokumentacji postępowania przedmiarem robót.
3) Zamawiający informuje, że zagospodarowanie pozyskanych w trakcie robót materiałów, musi nastąpić zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz poleceniami Zamawiającego.
4) Zamawiający nie wymaga wykonania odcinka próbnego.
6) Wykonawca w ramach wykonania robót zobowiązany jest do:
a) sporządzenia projektów tymczasowej organizacji ruchu wraz z uzyskaniem niezbędnych zatwierdzeń;
b) zabezpieczenia miejsca robót poprzez wprowadzenie oznakowania zgodnego z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu.
c) zabezpieczenia i ochrony znaków geodezyjnych znajdujących się na placu budowy,
d) Wykonania geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej odcinka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 701461,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 798261,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 701461,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REDON NAKŁO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581863520

7.3.3) Ulica: Karnowska 3

7.3.4) Miejscowość: Nakło nad Notecią

7.3.5) Kod pocztowy: 89-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 701461,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane