USŁUGA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ LASÓW - PEŁNIENIE DYŻURÓW W ZINTEGROWANYM PUNKCIE ALARMOWO-DYSPOZYCYJNYM W KP PSP W CZŁUCHOWIE W 2026 ROKU
Nadleśnictwo Człuchów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00166538
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00166538/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-23 11:41
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6a25e26c-1892-4719-aea8-0743a999b160
- Identyfikator
- 8430003063
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00166538 z dnia 2026-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ LASÓW - PEŁNIENIE DYŻURÓW W ZINTEGROWANYM PUNKCIE ALARMOWO-DYSPOZYCYJNYM W KP PSP W CZŁUCHOWIE
W 2026 ROKU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Człuchów
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Administracyjno-Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sobieskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Człuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czluchow@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czluchow.szczecinek.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a25e26c-1892-4719-aea8-0743a999b1601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
USŁUGA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ LASÓW - PEŁNIENIE DYŻURÓW W ZINTEGROWANYM PUNKCIE ALARMOWO-DYSPOZYCYJNYM W KP PSP W CZŁUCHOWIEW 2026 ROKU
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a25e26c-1892-4719-aea8-0743a999b160
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00166538
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00102151
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej obejmujące obsługę Zintegrowanego Punktu Alarmowo-Dyspozycyjnego (ZPAD) wraz z obserwacją terenów leśnych za pomocą 6 kamer w okresie trwania akcji przeciwpożarowej bezpośredniej. Monitoringiem objęte zostaną tereny leśne Nadleśnictw: Człuchów, Niedźwiady, Czarne Człuchowskie i działania prowadzone będą na rzecz ww. nadleśnictw.
Pełniący dyżury będzie zobowiązany do ustalenia lokalizacji dymu lub pożaru na terenie Nadleśnictw Człuchów, Niedźwiady, Czarne Człuchowskie.
Dyżury odbywać się będą w Zintegrowanym Punkcie Alarmowo – Dyspozycyjnym w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Człuchowie, ul. Stefana Batorego 10, 77-300 Człuchów.
Dyżur będzie pełniony w zależności od ustalonego stopnia zagrożenia pożarowego dla strefy prognostycznej 11 D.
Przez cały okres zagrożenia pożarowego (okres realizacji zamówienia określony w rozdziale 3 SWZ) Wykonawca zobowiązany jest do pozostania w ciągłej dyspozycji bez względu na warunki atmosferyczne.
Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV):
75251120-7- Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 9 do SWZ.
Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia („Obszar Realizacji”) będzie Zintegrowany Punkt Alarmowo-Dyspozycyjny w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Człuchowie, ul. Stefana Batorego 10, 77-300 Człuchów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 75251120-7 - Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212129,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 256554,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212129,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rob Med. Firma Usługowo- Handlowa Robert Cegielski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5611423577
7.3.4) Miejscowość: Legbąd
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212129,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-02-24 do 2026-10-15| 2026-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |