Budowa toalety przy placu zabaw na ul. Miłej
Gmina Miejska Wałcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00166823
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00166823/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-23 12:36
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0ba1895-f49d-428f-b25c-817445bed483
- Identyfikator
- 7651602896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00166823 z dnia 2026-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toalety przy placu zabaw na ul. Miłej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Wałcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@umwalcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.walcz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa toalety przy placu zabaw na ul. Miłej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0ba1895-f49d-428f-b25c-817445bed483
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00166823
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064191/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa toalety przy placu zabaw na ul. Miłej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00129648
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gmina jako podmiot zamawiający jest jednostka sektora finansów publicznych, która posiada 100% udziałów w spółce Zakład Wodociągów i Kanalizacji z siedziba w Wałczu. Jako jedyny wspólnik odgrywa decydującą role w zakresie jej celów strategicznych, obszarów działalności, co znajduje swoje odzwierciedlenie w akcie założycielskim spółki w którym: szczegółowo określa przedmiot działalności spółki, kontrole nad działalnością spółki sprawuje Rada określa, ze uprawnienia przysługujące Zgromadzeniu Wspólników wykonuje Burmistrz Miasta Wałcz, zgodnie z aktem założycielskim do zadań Zgromadzenia Wspólników należy m.in. rozpatrywanie i zatwierdzanie sprawozdania Spółki , bilansu oraz rachunku zysków i strat za ubiegły rok obrotowy, podjęcie uchwały o podziale zysków lub o sposobie pokrycia strat udzielenie władzom Spółki absolutorium z wykonania przez nie obowiązków.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRP.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa toalety przy placu zabaw na ul. Miłej” - Toaletę publiczną zaprojektowano jako obiekt wolnostojący, prefabrykowany,
przeznaczony do montażu na miejscu posadowienia.
Obiekt składa się z:
toalety (kabiny) dostępnej dla użytkowników, uni-sex oraz osób niepełnosprawnych
pomieszczenia technicznego dostępnego dla serwisantów od zewnętrznej strony.
Pomieszczenie techniczne jest przeznaczone na umiejscowienie urządzeń sanitarnych i elektrycznych oraz do przechowywania środków czystości.
Obiekt przystosowany jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne, poruszające się
na wózku inwalidzkim, co zapewnia:
poziom podłogi wyniesiony +0,02m nad poziom chodnika
drzwi szerokości 90cm w świetle
wolna przestrzeń wewnątrz kabiny oparta na kole o średnicy 150 cm
umywalka umieszczona na odpowiedniej wysokości
pochwyty dla niepełnosprawnych
umiejscowienie wszystkich przycisków i urządzeń na wysokościach odpowiadających osobom na wózkach inwalidzkich (min. 800mm, max 1200mm).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7650006330
7.3.4) Miejscowość: Wałcz
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |