Dostawa drobnego sprzętu medycznego i materiałów zużywalnych dla Akademii Tarnowskiej - Część 11: Test identyfikujący
Akademia Tarnowska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00167291
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00167291/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-23 14:08
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8433493e-53ec-4cdd-ad8e-7d680d67a67d
- Identyfikator
- 8732679395
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00167291 z dnia 2026-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa drobnego sprzętu medycznego i materiałów zużywalnych dla Akademii Tarnowskiej - Część 11: Test identyfikujący
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Tarnowska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851634303
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 8
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 63 16 500
1.5.8.) Numer faksu: 14 63 16 600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rektorat@atar.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://atar.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12789701.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa drobnego sprzętu medycznego i materiałów zużywalnych dla Akademii Tarnowskiej - Część 11: Test identyfikujący2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8433493e-53ec-4cdd-ad8e-7d680d67a67d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167291
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00158799
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2) ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
2. Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki: Zamawiający w dniu 26.02.2026 r. ogłosił postępowanie w trybie podstawowym pn. ,,Dostawa drobnego sprzętu medycznego i materiałów zużywalnych dla Akademii Tarnowskiej”, zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy, poprzez zamieszczenie w Biuletynie Zamówień Publicznych oraz na platformie zakupowej ogłoszenia o zamówieniu o numerze 2026/BZP 00130275/01
Zamówienie było podzielone na 19 części. Do upływu wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do 06.03.2026 r. godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty w części 11: Test identyfikujący
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-399528ff-5a6b-4bd8-bdc2-739f1cd4aa87
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: K-dzpz/382-12/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 383,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i materiałów zużywalnych dla Akademii Tarnowskiej. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje:
Część 11: Test identyfikujący:
- Test identyfikujący Staphylococcus aureus oparty na zasadzie aglutynacji krwinek zwierzęcych – 1 opakowanie (100 sztuk) - 1 op.
2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów nowych, należytej jakości, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz posiadających wymagane prawem normy, świadectwa, a także dopuszczonych do obrotu i używania na terenie Polski, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, odpowiadają standardom jakościowym i technicznym wynikającym z funkcji i przeznaczenia.
3. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony w opakowaniu opatrzonym nazwą, nr serii i datą ważności (jeżeli dotyczy).
4. Miejsce dostawy: Akademia Tarnowska, budynek G, sala 03.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33694000-1 - Czynniki diagnostyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Art. 255 pkt 8) ustawy Pzp: w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu Wykonawca zaproszony do negocjacji nie złożył w wyznaczonym terminie wymaganych dokumentów stanowiących wstępną propozycję cenową. W konsekwencji Wykonawca nie przystąpił do negocjacji, co uniemożliwiło przeprowadzenie dalszych czynności i doprowadzenie do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2026-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |