Remont w placówkach oświatowych powiatu nowodworskiego

POWIAT NOWODWORSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00167445
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00167445/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-23 14:40
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d37bd07-bcfb-45b3-b8a1-a649301748f0
Identyfikator
5311688975
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty malarskieRoboty na placu budowyWykonywanie pokryć dachowychMalowanie dachówRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty muroweRoboty elewacyjneTynkowanieIzolacja cieplnaWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRemont starych budynkówInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówZewnętrzne czyszczenie budynkówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty ciesielskieDemontaż rusztowańWznoszenie rusztowańRoboty murarskieKładzenie płytekRoboty izolacyjne

Wykonawcy

4 przyznane

RAFAŁ JANICKIŚladów, PL · lot 0
857 899,99 PLN
RAFAŁ JANICKIŚladów, PL · lot 1
2 148 099,99 PLN
ARKADIUSZ KASZUBAPułtusk, PL · lot 2
1 333 333,32 PLN
ARKADIUSZ KASZUBAPułtusk, PL · lot 3
963 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00167445 z dnia 2026-03-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont w placówkach oświatowych powiatu nowodworskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWODWORSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Paderewskiego 1B

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 227653236

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@nowodworski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowodworski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7d37bd07-bcfb-45b3-b8a1-a649301748f0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont w placówkach oświatowych powiatu nowodworskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d37bd07-bcfb-45b3-b8a1-a649301748f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167445

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00057017/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont w placówkach oświatowych powiatu nowodworskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00624245

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6727496,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 1: Remont Liceum Ogólnokształcącego im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Chemików 1.
Przedmiotem zamówienia w ramach części 1 postępowania jest wykonanie robót budowlanych w Liceum Ogólnokształcącym im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Chemików 1.
Planowany zakres robót:
- wymiana instalacji centralnego ogrzewania,
- wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej,
- remont schodów wewnętrznych.
Szczegółowy zakres prac wskazany jest w dokumentacji projektowej oraz przedmiarach robót dla części 1, stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 984751,04 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 2: Remont Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Górskiej 39.
Przedmiotem zamówienia w ramach części 2 postępowania jest wykonanie robót budowlanych w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Górskiej 39.
Planowany zakres robót:
- termomodernizacja budynku sali gimnastycznej wraz z łącznikiem oraz remont pokrycia dachu wraz wymianą obróbek blacharskich,
- wymiana podokienników, rur spustowych oraz orynnowania, instalacji odgromowej,
- budowa windy w szybie zewnętrznym przy głównym skrzydle szkoły,
- remont klatek schodowych głównego skrzydła szkoły (2 klatki schodowe).
Szczegółowy zakres prac znajduje się w dokumentacji projektowej oraz przedmiarach robót dla części 2, stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261221-9 - Malowanie dachów

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45262520-2 - Roboty murowe

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45262690-4 - Remont starych budynków

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 2195141,40 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 3: Remont Zespołu Szkół Zawodowych w Nasielsku przy ul. Lipowej 10.
Przedmiotem zamówienia w ramach części 3 postępowania jest wykonanie robót budowlanych w Zespole Szkół Zawodowych w Nasielsku przy ul. Lipowej 10.
Planowany zakres robót:
- termomodernizacja budynku szkoły wraz z poddaszem oraz wymianą części stolarki okiennej (bez części łącznika oraz hali sportowej),
- wymiana obróbek blacharskich, podokienników, rur spustowych oraz orynnowania, instalacji odgromowej,
- montaż podbitki,
- naprawa pokrycia dachu, uszczelnienie połaci.

Szczegółowy zakres prac znajduje się w dokumentacji projektowej oraz przedmiarach robót dla części 3, stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261221-9 - Malowanie dachów

45262522-6 - Roboty murarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 1955358,52 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 4: Remont Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Iwaszkiewicza w Nasielsku przy ul. Starzyńskiego 10.
Przedmiotem zamówienia w ramach części 4 postępowania jest wykonanie robót budowlanych w Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Iwaszkiewicza w Nasielsku przy ul. Starzyńskiego 10.
Planowany zakres prac:
- wymiana instalacji centralnego ogrzewania,
- remont łazienki - dostosowanie jej dla potrzeb osób niepełnosprawnych,
- termomodernizacja budynku szkoły oraz poddasza (ocieplenie stropu),
- odtworzenie lub wykonanie izolacji przeciwwilgociowej pionowej i poziomej fundamentów osuszenie piwnic, wykonanie tynków renowacyjnych,
- naprawa rys ściennych,
- odtworzenie opaski i nawierzchni wokół szkoły.
Szczegółowy zakres prac znajduje się w dokumentacji projektowej oraz przedmiarach robót dla części 4, stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 1592246,01 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 857899,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1086397,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 857899,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU CYMUŚ Rafał Janicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371674197

7.3.3) Ulica: Śladów 41 A

7.3.4) Miejscowość: Brochów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-088

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 857899,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2148099,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2556776,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2148099,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU CYMUŚ Rafał Janicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371674197

7.3.3) Ulica: Śladów 41 A

7.3.4) Miejscowość: Brochów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-088

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2148099,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1333333,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2193397,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1333333,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo - Budowalne "Arbud" Kaszuba Arkadiusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681033054

7.3.3) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 16

7.3.4) Miejscowość: Pułtusk

7.3.5) Kod pocztowy: 06-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1333333,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 963000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1805074,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 963000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo – Budowlane „Arbud” Kaszuba Arkadiusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681033054

7.3.3) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 16

7.3.4) Miejscowość: Pułtusk

7.3.5) Kod pocztowy: 06-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 963000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane