Zakup wraz z dostawą ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 115 KM – 130 KM wraz z osprzętem dla PPK Sp. z o.o. w Połczynie-Zdroju
Połczyńskie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00167540
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00167540/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-23 15:02
- Lokalizacja
- Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49c39675-7220-46ea-934c-c4fe9173ff56
- Identyfikator
- 6721828904
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
CiągnikiCzęści maszyn rolniczychMaszyny rolnicze
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00167540 z dnia 2026-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 115 KM – 130 KM wraz z osprzętem dla PPK Sp. z o.o. w Połczynie-Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Połczyńskie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331257731
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 16
1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 943662737
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ppkpolczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ppkpolczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49c39675-7220-46ea-934c-c4fe9173ff561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wraz z dostawą ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 115 KM – 130 KM wraz z osprzętem dla PPK Sp. z o.o. w Połczynie-Zdroju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49c39675-7220-46ea-934c-c4fe9173ff56
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167540
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00130154
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 350000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 115 KM-130 KM wraz z osprzętem dla PPK Sp. z o.o. w Połczynie-Zdroju.
Szczegółowy opis techniczny określa załącznik nr 2 Wykaz Parametrów Technicznych - po dokonanych zmianach
4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
16810000-6 - Części maszyn rolniczych
16000000-5 - Maszyny rolnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta - cena oferty 504 000,00 zł netto, 664 200,00 zł brutto.Zamawiający przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postepowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 350 000,00 zł netto.
Cena złożonej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia i dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 504000 PLN
| 2026-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |