Rewitalizacja Studio Nagrań Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej w siedzibie Studia przy ul. Cieszyńskiej 24

STUDIO FILMÓW RYSUNKOWYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00167571
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00167571/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-23 15:10
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8e5565a-e5d8-4fbd-8c06-bfe9432b109f
Identyfikator
5472158573
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przebudowa budynkówRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty izolacyjneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInne instalacje elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalacje mechaniczneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie okablowania komputerowegoUkładanie kabliInstalowanie linii telefonicznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

JAN STOLARCZYKŻYWIEC, PL · lot 0
3 073 873 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00167571 z dnia 2026-03-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja Studio Nagrań Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej w siedzibie Studia przy ul. Cieszyńskiej 24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STUDIO FILMÓW RYSUNKOWYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363661944

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cieszyńska 24

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 8126341

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sfr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sfr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8e5565a-e5d8-4fbd-8c06-bfe9432b109f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja Studio Nagrań Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej w siedzibie Studia przy ul. Cieszyńskiej 24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8e5565a-e5d8-4fbd-8c06-bfe9432b109f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167571

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005000/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rewitalizacja Studio Nagrań Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej w siedzibie Studia przy ul. Cieszyńskiej 24

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

1.9. Zamówienie sfinansowane jest w ramach projektu pn. „Przekształcenie Studia Filmów Rysunkowych w Centrum Przemysłu Kreatywnego” realizowanego z dofinansowaniem ze środków pochodzących z Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla Priorytetu: FESL.08.00-Fundusze Europejskie na infrastrukturę dla mieszkańca dla Działania: FESL.08.07-Kultura .......

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00062717

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2026/DI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4295346,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane mające na celu rewitalizację pomieszczeń studia nagrań w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej w siedzibie Studia przy ul. Cieszyńskiej 24. Wykonawca jest zobowiązany do szczegółowego zapoznania się z dokumentacją projektową, w tym STWOiR, rzutami – załącznik Nr 1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262700-8 - Przebudowa budynków

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45350000-5 - Instalacje mechaniczne

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45314310-7 - Układanie kabli

45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3073873,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5852471,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3073873,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane ,,ALMEX,, Jan Stolarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070491822

7.3.3) Ulica: Al. Piłsudskiego 11

7.3.4) Miejscowość: Żywiec

7.3.5) Kod pocztowy: 34-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3073873,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-01-31
2026-03-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane