Budowa budynku wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w Koronowie dz. nr 1028/132

SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKANIOWA "KZN - BYDGOSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00167611
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00167611/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-23 15:26
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07ece215-ab2b-4c06-8e2f-8dd0d8ba4174
Identyfikator
5562792842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

CERTA TRZEMESZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTrzemeszno, PL · lot 0
6 898 262,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00167611 z dnia 2026-03-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w Koronowie dz. nr 1028/132

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKANIOWA "KZN - BYDGOSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389853793

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Studzienna 12/14 lokal 22

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 797-316-864

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@simkznbydgoski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: simkznbydgoski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/simkznbydgoski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w Koronowie dz. nr 1028/132

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07ece215-ab2b-4c06-8e2f-8dd0d8ba4174

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167611

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00180778/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Koronowo - Budowa budynku wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną na terenie działki nr 1028 przy ul. Różanej w Koronowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Plan rozwoju w zakresie działania B.3.5.1 Inwestycje w energooszczędne budownictwo mieszkaniowe dla gospodarstw domowych o niskich i średnich dochodach - Krajowy Plan Odbudowy

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DI.SIM.13.1.2025.KO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6098397,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną na terenie działki nr 1028/32 w Koronowie wraz z uzyskaniem ostatecznego i bezwarunkowego pozwolenia na użytkowanie budynku
Budynek mieszkalny wielorodzinny trzykondygnacyjny z garażem wbudowanym i wydzielonymi lokalami mieszkalnymi w ilości 21 lokali.
Na parterze budynku zaprojektowano 3 mieszkania, a na kolejnych kondygnacjach powtarzalnych po 9 mieszkań. Na parterze budynku znajduje się wydzielona hala garażowa przeznaczona do postoju 10 samochodów osobowych oraz pomieszczenie na rowery dla mieszkańców budynku.
Komunikacja pionowa odbywać się będzie poprzez wydzieloną klatkę schodową oraz windę. W budynku na parterze wyznaczono pomieszczenie techniczne, w którym zlokalizowane będą urządzenia infrastruktury technicznej - węzeł cieplny, powietrzna pompa ciepła oraz rozdzielacze.
W każdym z lokali mieszkalnych zaprojektowano salon z aneksem kuchennym, jedną lub dwie sypialnie, łazienkę oraz korytarz. Jeden z lokali na parterze został przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Z każdego z lokalu istnieje możliwość wyjścia na zewnątrz - na parterze w postaci tarasów, nawyższych kondygnacjach w postaci balkonów.
Budynek mieszkalny wielorodzinny został zaprojektowany na planie prostokąta z lekko cofniętym wejściem do budynku w jego środkowej części. Główne wejście do budynku usytuowano od stronu południowej, natomiast wjazd do hali garażowej od strony zachodniej.
Budynek został zaprojektowany jako trzykondygnacyjny, bez podpiwniczenia, ze stropodachem płaskim zakończonym attyką, wykonany w technologii tradycyjnej.
Materiały użyte do wykończenia elewacji to tynk w kolorze białym, szarym i imitującym drewno.
Kondygnacja przyziemia została zaakcentowana poprzez wydzielenie jej w kolorze ciemno szarym.
Główne parametry budynku:
Kubatura: 5 282,16 m3
Powierzchnia zabudowy: 573,10 m²
Powierzchnia użytkowa:
- powierzchnia podstawowa - 691,60 m²
- powierzchnia pomocnicza - 234,53 m²
- powierzchnia ruchu: 471,16 m²
- powierzchnia usługowa: 16,22 m²
Długość budynku: 30,68 m
Szerokość budynku: 18,68 m
Wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej attyki: 9,75 m <dopuszczalna wysokość
zabudowy wynosi max 16 m> - warunek spełniony
Geometria dachu - dach płaski 1,6° <dopuszczalny kąt nachylenia 1,5 - 45°> - warunek spełniony
Liczba kondygnacji: 3 kondygnacje nadziemne

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6898262,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8333333,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6898262,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Certa Trzemeszno Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7842534556

7.3.3) Ulica: ul. Wrzosowa 20

7.3.4) Miejscowość: Trzemeszno

7.3.5) Kod pocztowy: 62-240

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie stolarki okiennej i drzwiowej, Roboty sanitarne, Roboty elektryczne, Roboty drogowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6898262,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane