Zorganizowanie 8-dniowej Imprezy integracyjno-turystycznej do Świnoujścia z wypoczynkiem nad Morzem Bałtyckim w miesiącu czerwcu, lipcu i sierpniu 2026 r. dla trzech grup
GMINNY ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ W PRZYGODZICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00167812
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00167812/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-24 07:25
- Lokalizacja
- Przygodzice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d14e3009-3b1b-4e6f-a5f6-54fe2406ecba
- Identyfikator
- 6222395605
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00167812 z dnia 2026-03-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie 8-dniowej Imprezy integracyjno-turystycznej do Świnoujścia z wypoczynkiem nad Morzem Bałtyckim w miesiącu czerwcu, lipcu i sierpniu 2026 r. dla trzech grup
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ W PRZYGODZICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001140789
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PTR 1
1.5.2.) Miejscowość: Przygodzice
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-421
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 5927117
1.5.8.) Numer faksu: 62 5927211
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gzeas@onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przygodzice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d14e3009-3b1b-4e6f-a5f6-54fe2406ecba1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie 8-dniowej Imprezy integracyjno-turystycznej do Świnoujścia z wypoczynkiem nad Morzem Bałtyckim w miesiącu czerwcu, lipcu i sierpniu 2026 r. dla trzech grup2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d14e3009-3b1b-4e6f-a5f6-54fe2406ecba
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167812
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028204/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Zorganizowanie 8-dniowej imprezy turystyczno-integracyjnej nad Morzem Bałtyckim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126632
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZEAS.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 468135,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie 8-dniowej imprezy integracyjno-turystycznej do Świnoujścia nad Morzem Bałtyckim w miesiącu czerwcu, lipcu i sierpniu 2026 r. dla trzech grup pracowników i emerytów placówek oświatowych gminy Przygodzice oraz członków ich rodzin (łącznie 103 osoby, w tym 5 dzieci do 12 lat), współfinansowanej ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Przewidywane terminy wyjazdu i powrotu oraz liczebność poszczególnych grup:
I grupa – realizacja zadania w dniach od 27 czerwca do 4 lipca 2026 r. – 27 osób (pełnopłatnych),
II grupa – realizacja zadania w dniach od 11 lipca do 18 lipca 2026 r. – 53 osoby (w tym 4 dzieci do 12 lat),
III grupa – realizacja zadania w dniach od 1 sierpnia do 8 sierpnia 2026 r. – 23 osoby (w tym 1 dziecko do 12 lat).
Dopuszcza się opóźnienie terminu Imprezy do 3 dni, tj. wyjazd każdej grupy uczestników można opóźnić do 3 dni po wyżej wskazanej dacie (powrót nastąpi również później o taką samą ilość dni).
4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 402485,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 550020,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 510618,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Podróży Perła Travel Rafał Hłądzyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 541068223
7.3.3) Ulica: Jagodowa 2/9
7.3.4) Miejscowość: Mroczeń
7.3.5) Kod pocztowy: 63-604
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Transport.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 510518,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-27 do 2026-08-088.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-03-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |