Organizacja kursu na prawo jazdy kategorii „B” dla grupy 20 osób kształcących się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. W. Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim
Powiat Krośnieński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00167909
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00167909/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-24 08:30
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-033dff3e-57e4-41bf-8ff7-da5d424a3aca
- Identyfikator
- 9261476924
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00167909 z dnia 2026-03-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja kursu na prawo jazdy kategorii „B” dla grupy 20 osób kształcących się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. W. Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Krośnieński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770095
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piastów 10b
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@powiatkrosnienski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatkrosnienski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12708891.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja kursu na prawo jazdy kategorii „B” dla grupy 20 osób kształcących się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. W. Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-033dff3e-57e4-41bf-8ff7-da5d424a3aca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167909
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035680/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Kurs na prawo jazdy kat. B
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021 - 2027 Priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, Działania 6.15 Edukacja – IIT projekt: „Czas na zawodowców z Powiatu Krośnieńskiego”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00136995
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.00024.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 82000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – organizacja kursu na prawo jazdy kategorii B dla grupy 10 osób w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 30.07.2026 r.4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 41000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – organizacja kursu na prawo jazdy kategorii B dla grupy 10 osób w terminie od dnia 20.09.2026 r. do dnia 31.12.2026 r.4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 41000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 2 Zamawiający unieważnił postępowanie ze względu na fakt, że wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 2 Zamawiający unieważnił postępowanie ze względu na fakt, że wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
| 2026-03-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |