Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej wraz z dzierżawą systemów PABX dla Izby Administracji Skarbowej w Warszawie i podległych Jednostek

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00167971
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00167971/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-24 08:48
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a5bd9df0-954e-400e-9374-fd4c20163a05
Identyfikator
5251007278
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Publiczne usługi telefoniczne

Wykonawcy

1 przyznane

ORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
446 882,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00167971 z dnia 2026-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej wraz z dzierżawą
systemów PABX dla Izby Administracji Skarbowej w Warszawie i podległych Jednostek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Felińskiego 2b

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-513

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.warszawa@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mazowieckie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-warszawie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ias-warszawa.ezamawiajacy.pl/pn/ias-warszawa/demand/260124/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej wraz z dzierżawą
systemów PABX dla Izby Administracji Skarbowej w Warszawie i podległych Jednostek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5bd9df0-954e-400e-9374-fd4c20163a05

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167971

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064023/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej wraz z dzierżawą systemów PABX dla Izby Administracji Skarbowej w Warszawie i podległych jednostek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00063897

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2026/U

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 322231,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej oraz dzierżawa systemów PABX dla Izby Administracji Skarbowej w Warszawie i podległych Jednostek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają:
1) projektowane postanowienia umowy – wzór umowy (zwany dalej „wzorem umowy”) wraz z załącznikami, które stanowią - Załącznik nr 2 do SWZ,
2) opis przedmiotu zamówienia, który stanowi - Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 64211000-8 - Publiczne usługi telefoniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 446882,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 446882,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 446882,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ORANGE POLSKA SPÓŁKĄ AKCYJNĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260250995

7.3.3) Ulica: al. Jerozolimskie

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-326

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 446882,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość Umowy Nr 25/ILL3/2026/U, określona na podstawie złożonej przez Wykonawcę oferty wynosi w zakresie:
1) zamówienia podstawowego, wynosi 297 921,96 zł brutto,
2) zamówienie w ramach prawa opcji wynosi 148 960,98 zł brutto,
3) razem (zamówienie podstawowe + zamówienie w ramach prawa opcji) 446 882,94 zł brutto.
Umowa obowiązuje przez okres 12 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia usług, jednak nie wcześniej niż od dnia 1.04.2026 roku, lub do wykorzystania wskazanych w § 5 ust. 1 środków finansowych przeznaczonych na realizację przedmiotu zamówienia, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej.
2026-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi