Modernizacja obiektu, zbiorniki wody pitnej w miejscowości Zaborze, Gmina Słomniki.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00504873
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00504873/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-18 11:02
Lokalizacja
Słomniki, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-727fc9dc-e42b-42d3-ba5c-e585c2f19edb
Identyfikator
6820003710
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneKonstrukcje z betonu zbrojonegoGotowe elementy i części składoweInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00504873 z dnia 2024-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja obiektu, zbiorniki wody pitnej w miejscowości Zaborze, Gmina Słomniki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350534621

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 64

1.5.2.) Miejscowość: Słomniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-090

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgkimslomniki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkimslomniki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-727fc9dc-e42b-42d3-ba5c-e585c2f19edb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja obiektu, zbiorniki wody pitnej w miejscowości Zaborze, Gmina Słomniki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-727fc9dc-e42b-42d3-ba5c-e585c2f19edb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504873

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00253557/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja obiektu, zbiorniki wody pitnej w miejscowości Zaborze, gmina Słomniki.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477914

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7.ZP.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja obiektu i zbiornika wody pitnej w miejscowości Zaborze, Gmina Słomniki.
2. Całość inwestycji obejmuje:
a) I etap: przebudowa budynku hydroforni wraz z jego termomodernizacją, konieczność wykonania wszelkich prac związanych z przebudową/remontem stropu;
b) II etap: wykonanie wszelkich pozostałych robót budowlanych dotyczących przebudowy oraz pozostałe roboty budowlane dotyczące inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Gmina Słomniki z siedzibą w Słomnikach przy ul. Tadeusza Kościuszki 64, zwana w dalszej części Zamawiającym, na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023 poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp, unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2024-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane