Budowa kanalizacji sanitarnej - Koniec Wsi

GMINA KAMIENICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00168490
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00168490/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-24 11:01
Lokalizacja
Kamienica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8b366df-6272-4f60-90df-034178773c27
Identyfikator
7371193876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

ERMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMęcina, PL · lot 0
165 927 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00168490 z dnia 2026-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej - Koniec Wsi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAMIENICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892274

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 420

1.5.2.) Miejscowość: Kamienica

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-608

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 183347615

1.5.8.) Numer faksu: 183347628

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakamienica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamienica.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a8b366df-6272-4f60-90df-034178773c27

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kanalizacji sanitarnej - Koniec Wsi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8b366df-6272-4f60-90df-034178773c27

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00168490

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046515/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kanalizacji - Koniec wsi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00094934

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kamienica w ramach zadania pn. Budowa kanalizacji sanitarnej - Koniec Wsi.
Zakres zamówienia obejmuje budowę:
1) sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 297,5 m w tym:
- kanalizację grawitacyjną dn200 o długości 111,5 m
- kanalizację tłoczną PE SDR 11 63x5,8 o długości 186,0 m
2) sieciowych przepompowni ścieków (1 szt.)
- pomp. P1 wraz z instalacją elektryczną zalicznikową zasilania przepompowni, oświetleniem, ogrodzeniem na dz. ew. nr 4705 w m. Kamienica)
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: przedmiar robót stanowiący załącznik nr 8, STWiORB stanowiąca załącznik nr 10, projekt zagospodarowania terenu stanowiący załącznik nr 11 do SWZ, projekt techniczny stanowiący załącznik nr 12 do SWZ, opis przepompowani stanowiący załącznik nr 13 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165927,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294076,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165927,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ERMONT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7372242045

7.3.4) Miejscowość: Męcina

7.3.5) Kod pocztowy: 34-654

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165927,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane