Zakup materiału zarybieniowego RZGW Białystok
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00168565
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00168565/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-24 11:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79ec50d1-dfd3-49f4-b74e-229dcbc51fdd
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00168565 z dnia 2026-03-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup materiału zarybieniowego RZGW Białystok
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-bi@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/270238/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup materiału zarybieniowego RZGW Białystok2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79ec50d1-dfd3-49f4-b74e-229dcbc51fdd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00168565
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116193/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup materiału zarybieniowego RZGW Białystok
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00156263
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.ROZ.270.2.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 86968,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup materiału zarybieniowego, przeznaczonego do zarybienia obwodów rybackich użytkowanych przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Białymstoku.Zamawiający przewiduje zakup materiału zarybieniowego w następujących. ilościach: Część 1 – wylęg żerującego szczupaka - w ilości 2 200 000 szt. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03300000-2 - Produkty hodowli, łowiectwa i rybołówstwa
4.5.5.) Wartość części: 71238,09 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup materiału zarybieniowego, przeznaczonego do zarybienia obwodów rybackich użytkowanych przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Białymstoku.Zamawiający przewiduje zakup materiału zarybieniowego w następujących. ilościach: Część 2 – sandacz narybek jesienny - w ilości 120 kg. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03300000-2 - Produkty hodowli, łowiectwa i rybołówstwa
4.5.5.) Wartość części: 11619,05 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup materiału zarybieniowego, przeznaczonego do zarybienia obwodów rybackich użytkowanych przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Białymstoku.Zamawiający przewiduje zakup materiału zarybieniowego w następujących. ilościach: Część 3 – sum narybek jesienny - w ilości 2500 szt. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03300000-2 - Produkty hodowli, łowiectwa i rybołówstwa
4.5.5.) Wartość części: 4111,11 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ postępowanie zostało stworzone w oparciu o formularz systemowy co jest w sprzeczności z zapisami pkt. 11.7 ppkt 10) SWZ, gdzie Zamawiający jednoznacznie wskazał, że niniejsze postępowanie zostało zarejestrowane na platformie za pomocą tzw. formularza własnego, do którego zapisy dot. składania ofert/wniosków opisuje pkt 5 Instrukcji dla Wykonawcy. Na etapie tworzenia postępowania błędnie zaznaczono z listy wyboru formularz systemowy co uniemożliwia złożenie porównywanych ofert przez potencjalnych Wykonawców. Zgodnie z SWZ Zamawiający wymaga załączenia Formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ, którego treść nie jest tożsama z formularzem systemowym.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ postępowanie zostało stworzone w oparciu o formularz systemowy co jest w sprzeczności z zapisami pkt. 11.7 ppkt 10) SWZ, gdzie Zamawiający jednoznacznie wskazał, że niniejsze postępowanie zostało zarejestrowane na platformie za
pomocą tzw. formularza własnego, do którego zapisy dot. składania ofert/wniosków opisuje pkt 5 Instrukcji dla
Wykonawcy. Na etapie tworzenia postępowania błędnie zaznaczono z listy wyboru formularz systemowy co uniemożliwia złożenie porównywanych ofert przez potencjalnych Wykonawców. Zgodnie z SWZ Zamawiający wymaga załączenia Formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ, którego treść nie jest tożsama z formularzem systemowym.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ postępowanie zostało stworzone w oparciu o formularz systemowy co jest w sprzeczności z zapisami pkt. 11.7 ppkt 10) SWZ, gdzie Zamawiający jednoznacznie wskazał, że niniejsze postępowanie zostało zarejestrowane na platformie za pomocą tzw. formularza własnego, do którego zapisy dot. składania ofert/wniosków opisuje pkt 5 Instrukcji dla Wykonawcy. Na etapie tworzenia postępowania błędnie zaznaczono z listy wyboru formularz systemowy co uniemożliwia złożenie porównywanych ofert przez potencjalnych Wykonawców. Zgodnie z SWZ Zamawiający wymaga załączenia Formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ, którego treść nie jest tożsama z formularzem systemowym.
| 2026-03-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |