Usługa organizacji i obsługi trzech wizyt studyjnych dla uczestników projektu "Podkarpackie Centrum Integracji Cudzoziemców II"

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00168593
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00168593/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-24 11:23
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46e5374c-aab6-49a4-b6b0-91f5b5db2d99
Identyfikator
8133178741
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji imprezUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi dostarczania posiłkówUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówHotelarskie usługi noclegoweNieregularny transport osóbUsługi ubezpieczeniowe

Wykonawcy

1 przyznane

GMSYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRźgów · lot 0
266 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00168593 z dnia 2026-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa organizacji i obsługi trzech wizyt studyjnych dla uczestników projektu "Podkarpackie Centrum Integracji Cudzoziemców II"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691193682

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Stanisława Naruszewicza 11

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-055

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wup-wup@rzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wuprzeszow.praca.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-46e5374c-aab6-49a4-b6b0-91f5b5db2d99

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa organizacji i obsługi trzech wizyt studyjnych dla uczestników projektu "Podkarpackie Centrum Integracji Cudzoziemców II"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46e5374c-aab6-49a4-b6b0-91f5b5db2d99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00168593

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012015/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Organizacja wizyt studyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Piorytet FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.17 Integracja społeczno-gospodarcza obywateli państw trzecich

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00019690

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WO-ZP.2310.1.2026.ASU

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji i obsługi wizyt studyjnych do krajów UE, które mają wieloletnie doświadczenie w zakresie wspierania Obywateli Państw Trzecich, dla uczestników projektu „Podkarpackie Centrum Integracji Cudzoziemców II”. W ramach realizacji planowanych wizyt studyjnych Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia transportu, zakwaterowania, wyżywienia, programu merytorycznego oraz usług dodatkowych (takich jak przewodnicy, tłumacz, system tourguide, materiały informacyjne itp.).
2. Usługa polega na organizacji i obsłudze trzech zagranicznych wizyt studyjnych dla 8 osób (6 uczestników projektów – członków sieci współpracy – UP oraz 2 przedstawicieli Zamawiającego):

2.1 pięciodniowa wizyta studyjna do Francji;
2.2 pięciodniowa wizyta studyjna do Portugalii;
2.3 pięciodniowa wizyta studyjna do Włoch.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

60140000-1 - Nieregularny transport osób

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 489920,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 266900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GMSYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101512101

7.3.3) Ulica: ul. Tuszyńska 67

7.3.4) Miejscowość: Rzgów

7.3.5) Kod pocztowy: 95-030

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 266900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30
2026-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi