Modernizacja budynków i obiektów przynależnych w Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze

MIASTO JELENIA GÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00168960
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00168960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-24 12:41
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f089bfb-56eb-4943-86b9-012afa74b287
Identyfikator
6110003899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWymiana nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjneRoboty rozbiórkoweInstalowanie ścianek działowychKładzenie płytekTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty malarskieInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

MAGDALENA WIDUŁAJanówek nr 5, PL · lot 0
819 000,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00168960 z dnia 2026-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków i obiektów przynależnych w Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 75 75 46 390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynków i obiektów przynależnych w Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f089bfb-56eb-4943-86b9-012afa74b287

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00168960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040268/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja budynków i obiektów przynależnych w Szkole Podstawowej Nr 13 w Jeleniej Górze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00052815

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 726081,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji budynków i obiektów przynależnych w Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze przy ulicy Piotra Skargi 19.
Inwestycja będzie realizowana na działce o identyfikatorze 026101_1.0018.633 w Jeleniej Górze przy ul. Piotra Skargi 19.
Szczegółowy zakres rzeczowy został opisany w dokumentacji projektowej opracowanej przez: Biuro Projektów Rafał Klaus z siedzibą w Miliczu, w lipcu 2025 r.
Głównym celem zadania jest usunięcie szkód wyrządzonych przez powódź we wrześniu 2024 roku.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1. Wymianę podłoża, kostki brukowej, obrzeży oraz inspekcja stanu istniejącej kanalizacji (w razie konieczności naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów) w tym:
1) wymianę podłoża i kostki brukowej placu przed budynkiem głównym SP 13 o powierzchni 897 m2 oraz montaż obrzeży: dł. 92 m,
2) wymianę podłoża i kostki brukowej placu między budynkiem głównym a budynkiem pomocniczym „B” o powierzchni 684 m2 oraz montaż obrzeży: dł. 70m.
2. Modernizację strefy wejściowej do budynku głównego SP 13.
3. Modernizację szatni zlokalizowanej w budynku głównym SP 13 przy sali gimnastycznej i wykonanie drenażu ściany zewnętrznej.
4. Modernizację piwnicy w budynku głównym SP 13.
5. Modernizacja małej sali gimnastycznej w budynku pomocniczym „B”.

Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym w załącznikach do opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45442100-8 - Roboty malarskie

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 819000,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1200000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 819000,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Magdalena Widuła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112813214

7.3.4) Miejscowość: Janówek nr 5

7.3.5) Kod pocztowy: 58-508

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 819000,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Planowany termin wykonania zamówienia tj. przedmiotu umowy ustala się do 4 miesięcy od dnia zawarcia umowy tj. do dnia 24.07.2026 r. (data podpisania protokołu odbioru końcowego).
2. Wykonawca zobowiązany jest na co najmniej 7 dni przed terminem wskazanym w ust. 1 umowy tj. do dnia 17.07.2026 r. zakończyć wykonywanie przedmiotu zamówienia i zgłosić pisemnie Zamawiającemu gotowość do odbioru końcowego.
2026-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane