Modernizacja dachu w budynku Szkoły Podstawowej w Spychowie
Gmina Świętajno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00168977
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00168977/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-24 12:45
- Lokalizacja
- Świętajno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8109877d-1675-4fd2-bd49-d4476fac4598
- Identyfikator
- 7451811224
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00168977 z dnia 2026-03-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu w budynku Szkoły Podstawowej w Spychowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świętajno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 15
1.5.2.) Miejscowość: Świętajno
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-140
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 623 20 60
1.5.8.) Numer faksu: 89 623 20 76
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@swietajno.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.swietajno.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/swietajno_ug1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu w budynku Szkoły Podstawowej w Spychowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8109877d-1675-4fd2-bd49-d4476fac4598
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00168977
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024524/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja dachu w budynku SP w Spychowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00065387
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Te.271.2.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach przebudowy zaprojektowano do wykonania roboty budowlane:
1 . Dach – wymiana pokrycia.
- Rozbiórka pokrycia dachowego i ołacenia dachu oraz wszystkich obróbek blacharskich,
- wymiana skorodowanych elementów dachu (poszycia)
- Wykonanie impregnacji środkiem solnym całości drewna na dachu,
- Wykonanie wstępnego pokrycia dachu folią paroprzepuszczalną,
- Wykonanie nowych kontrłat i łat,
- Wykonanie nowego pokrycia z dachówki ceramicznej - dachówka średzka typ holenderka czerwona naturalna firmy Röben lub równorzędna,
- Wykonanie nowych obróbek blacharskich z blachy tytan-cynk,
- Wykonanie nowych rynien i rur spustowych z blachy tytan-cynk.
2. Docieplenie dachu
Przewiduje się ocieplenie dachu skośnego wełną mineralną gr. 20cm (λ=0,038 W/mK) - 12cm pomiędzy krokwiami i 8cm poniżej krokwi. Powyżej wełny mineralnej należy ułożyć folię dachową paroprzepuszczalną. Warstwę ocieplenia pod krokwiami podtrzymuje ruszt stalowy, systemowy. Izolację termiczną od strony wewnętrznej należy zabezpieczyć folią paroizolacyjną. Wszystkie elementy drewniane więźby dachowej należy zaimpregnować środkiem zabezpieczającym przed korozją i owadami oraz rozprzestrzenianiem się ognia do stopnia NRO. Naprawa elementów ścian i skosów z płyty gipsowo-kartonowej wraz ze szpachlowaniem i malowaniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 397637,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 976075,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 397637,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowane Mariusz Bełdycki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451195802
7.3.3) Ulica: Jęcznik 8
7.3.4) Miejscowość: Szczytno
7.3.5) Kod pocztowy: 12-100
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397637,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-03-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |