„Wykonanie projektu modernizacji węzła cieplnego i sieci sanitarnych na potrzeby Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A.”

Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych -ZOZ S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00169269
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00169269/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-24 13:35
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d18c82c-bad0-4a03-8adc-4dc8068ec3ed
Identyfikator
6922246830
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ MISZTAKPiechowice, PL · lot 0
119 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00169269 z dnia 2026-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie projektu modernizacji węzła cieplnego i sieci sanitarnych na potrzeby Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych -ZOZ S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390760852

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kard. B. Kominka 7

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-101

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@pcuz.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcuz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d18c82c-bad0-4a03-8adc-4dc8068ec3ed

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Podmiot leczniczy - przedsiębiorstwo prowadzące działalność medyczną

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie projektu modernizacji węzła cieplnego i sieci sanitarnych na potrzeby Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d18c82c-bad0-4a03-8adc-4dc8068ec3ed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00169269

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034177/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Wykonanie projektu modernizacji węzła cieplnego i sieci sanitarnych na potrzeby Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych - ZOZ S.A.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00052285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 104924,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu modernizacji węzła cieplnego i sieci sanitarnych na potrzeby Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A.
2. Przedmiot zamówienia jak w ust. 1 obejmuje:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej modernizacji węzła cieplnego z uwzględnieniem współpracy z istniejącą instalacją solarną wraz z modernizacją zasilania elektroenergetycznego oraz wyremontowaniem pomieszczeń węzła.
2) Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej przebudowy instalacji sanitarnych obiektu w zakresie instalacji: grzewczej, wytwarzania i przesyłu ciepłej wody użytkowej z cyrkulacją oraz wody zimnej z i kanalizacji sanitarnej.
Dokumentacje projektowe muszą być obowiązkowo poprzedzone wykonaniem inwentaryzacji w pełnych zakresach objętych opracowaniami.
Opracowanie dokumentacji projektowej węzła cieplnego należy wykonać w oparciu podane zapotrzebowania budynku na moc cieplną, uzyskanie warunków technicznych od dostawcy ciepła oraz zebranie danych technicznych, które stanowią podstawę do przygotowania projektu a także współpracę z istniejącą instalacją solarną. Konieczne jest również uzgodnienie dokumentacji z dostawcą ciepła i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa budowlanego i energetycznego oraz norm. Jako wstępne wytyczne należy przyjąć stanowiące załącznik do SWZ „ Wytyczne do projektowania, wykonania i montażu węzłów cieplnych stosowane w PGM Sp. z o. o.” jako dostawcy ciepła, adaptowane do istniejących warunków i uzgodnione z Zamawiającym.
Przy opracowywaniu projektu zależy uwzględnić dokładne zapotrzebowanie budynku na moc cieplną i funkcje, jakie ma spełniać węzeł cieplny (np. podgrzewanie c.o. i ciepłej wody użytkowej).
Opracowanie kosztorysu inwestorskiego musi uwzględniać zakres robót we wszystkich występujących branżach oraz etapowość prowadzenia robót budowlanych.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HVAC PRO-jekt Maciej Misztak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021992614

7.3.3) Ulica: Górna 26

7.3.4) Miejscowość: Piechowice

7.3.5) Kod pocztowy: 58-573

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi