„Termomodernizacja budynków oświatowych na terenie miasta Siedlce” w ramach Inwestycji: B1.1.3 Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności

MIASTO SIEDLCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00169457
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00169457/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-24 14:08
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-215a9ad2-f211-4563-8ee3-95a00374f894
Identyfikator
8212525409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie kopania rowówInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie roletInstalowanie drzwiInstalowanie okienRoboty renowacyjneRoboty elewacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

2 przyznane

STANISŁAW PRZESMYCKISiedlce, PL · lot 0
4 700 000 PLN
STANISŁAW PRZESMYCKISiedlce, PL · lot 1
6 600 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00169457 z dnia 2026-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynków oświatowych na terenie miasta Siedlce” w ramach Inwestycji: B1.1.3 Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Magdalena.Glasek@um.siedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynków oświatowych na terenie miasta Siedlce” w ramach Inwestycji: B1.1.3 Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-215a9ad2-f211-4563-8ee3-95a00374f894

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00169457

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035375/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynków A i B Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Siedlcach

1.1.5 Termomodernizacja budynku internatu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Siedlcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiąjący uzyskał dofinansowanie w ramach Inwestycji: B1.1.3 Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00072712

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: F.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 11269279,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie w części 1 pn. „Termomodernizacja budynku internatu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Siedlcach” swym zakresem obejmuje m.in.:
 ocieplenie ścian zewnętrznych i ścian piwnic,
 ocieplenie stropodachów,
 wymianę drzwi zewnętrznych,
 wymianę części okien,
 wymianę luksferów na okna,
 modernizację instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji ciepłej wody użytkowej,
 modernizację instalacji odgromowej, uziemiającej, oświetlenia podstawowego wraz z wymianą opraw oświetleniowych, oświetlenia awaryjnego, zewnętrznego,
 wykonanie połączeń wyrównawczych,
 wykonanie instalacji fotowoltaicznej,
 wykonanie instalacji monitoringu zewnętrznego budynku wraz z rejestratorem;
 wymianę balustrad zewnętrznych,
 wymianę parapetów zewnętrznych,
 likwidację zsypów do magazynów oraz studni doświetlającej,
 wymianę klapy wyłazowej na dach,
 wymianę krat okiennych lub zastąpienie ich oknami antywłamaniowymi,
 wymianę rynien i rur spustowych,
 rozbiórkę balkonu,
 wykonanie lub odtworzenie nawierzchni zewnętrznych i opaski żwirowej,
 remont schodów zewnętrznych i wejść do budynku,
 budowa ramp dla osób z niepełnosprawnościami,
 wykonanie zadaszeń szklanych nad wejściami,
 wymianę krat lub zastąpienie ich oknami antywłamaniowymi,
 wykonanie lub odtworzenie nawierzchni zewnętrznych,
 wykonanie oddymiania klatek schodowych,
 budowę ścianki attykowej,
 naprawę kominów,
 montaż kurtyn ppoż.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421145-2 - Instalowanie rolet

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 5497654,02 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie w części 2 pn. „Termomodernizacja budynków A+B Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Siedlcach” swym zakresem obejmuje m. in.:
 ocieplenie ścian zewnętrznych i ścian piwnic,
 ocieplenie stropodachów,
 ocieplenie posadzki na gruncie,
 remont dachu,
 remont kominów,
 wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej,
 wymianę stolarki okiennej,
 wymianę parapetów,
 wymianę rynien i rur spustowych, obróbek blacharskich,
 wykonanie opaski wokół budynku,
 remont sanitariatów,
 modernizacja instalacji c.o., wod.-kan.,
 modernizacja instalacji oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego i awaryjnego - (w zakresie wymiany opraw),
 wykonanie instalacji monitoringu,
 wykonanie instalacji fotowoltaicznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421145-2 - Instalowanie rolet

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 5771625,06 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4700000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11755764,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4700000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektrotechniczny Zeltech Stanisław Przesmycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8210010782

7.3.3) Ulica: Brzeska 139

7.3.4) Miejscowość: Siedlce

7.3.5) Kod pocztowy: 08-110

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4700000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6600000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12888301,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6600000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektrotechniczny Zeltech Stanisław Przesmycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8210010782

7.3.3) Ulica: Brzeska 139

7.3.4) Miejscowość: Siedlce

7.3.5) Kod pocztowy: 08-110

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6600000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2026-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane