„Rozwój niebiesko-zielonej infrastruktury w Amfiteatrze w Kościelcu”
Gmina Kościelec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00169651
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00169651/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-24 14:43
- Lokalizacja
- Kościelec, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69626896-cc0a-4b49-bae1-ebe4ee449bc6
- Identyfikator
- 6662004632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00169651 z dnia 2026-03-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozwój niebiesko-zielonej infrastruktury w Amfiteatrze
w Kościelcu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kościelec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019266
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Turecka 7/3
1.5.2.) Miejscowość: Kościelec
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-604
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@koscielec.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscielec.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-koscielec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozwój niebiesko-zielonej infrastruktury w Amfiteatrzew Kościelcu”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69626896-cc0a-4b49-bae1-ebe4ee449bc6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00169651
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055891/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rozwój niebiesko-zielonej infrastruktury w Amfiteatrze w Kościelcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja dofinansowana w ramach: Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 2: Fundusze europejskie dla zielonej Wielkopolski, Działanie 2.6 Zwiększanie odporności na zmiany klimatu i klęski żywiołowe w ramach ZIT. Wysokość dofinansowania 70 %, wkład własny 30 %.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00145144
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest zagospodarowanie terenu Amfiteatru w Kościelcu w ramach inwestycji „Rozwój niebiesko – zielonej infrastruktury w Amfiteatrze w Kościelcu” zlokalizowanego na działce o nr ewid. 386, zlokalizowanego w gm. Kościelec, w pow. kolskim, w woj. wielkopolskim. Teren posada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla działki o nr ewid. 386 w obrębie Kościelec, Uchwała Nr XLVI/304/22 Rady Gminy Kościelec
z dnia 20 października 2022 r.
Zakres obejmuje:
wykonanie pomiarów terenu,
oczyszczenie terenu,
wykonanie ogrodu deszczowego,
umocnienie skarpy koszami gabionowymi,
wykonanie platformy widokowej,
montaż tablicy informacyjnej,
wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
Zestawienie powierzchni i ilości:
powierzchnia inwestycji – 1,7 ha,
ogród deszczowy - 300 m²,
kosze gabionowe - 39,4 mb,
umocnienie skarpy matą kokosową - 76,2 m²,
profilowanie skarp - ok. 150 m²,
platforma widokowa – dł. 10,2m,
Szczegółowy zakres został zawarty w dokumentacji projektowej, uzupełnieniem opisu zamówienia jest pomocniczy przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – dokumenty te stanowią załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.| 2026-03-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |