Usługi organizacji imprez (organizacja wyjazdów edukacyjno-profilaktycznych).
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00169702
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00169702/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-24 14:53
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa80f15d-7135-42bf-a977-a3758d5227ff
- Identyfikator
- 7272490364
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00169702 z dnia 2026-03-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi organizacji imprez (organizacja wyjazdów edukacyjno-profilaktycznych).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472349582
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wólczańska 49
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-608
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wup.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wuplodz.praca.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12678751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi organizacji imprez (organizacja wyjazdów edukacyjno-profilaktycznych).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa80f15d-7135-42bf-a977-a3758d5227ff
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00169702
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034856/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.13 Usługi organizacji imprez (organizacja wyjazdów edukacyjno-profilaktycznych)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 - projekt "Dobre zdrowie kadry Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi".2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00129619
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-06/26-USL/06
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 366447,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji trzydniowych wyjazdów prozdrowotnych o charakterze edukacyjno-profilaktycznym dla min. 5 max. 8 grup w ramach realizacji projektu „Dobre zdrowie kadry Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi” dla maksymalnie 183 uczestników projektu.
2. Termin realizacji zamówienia wynosi 4 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy lub do wyczerpania maksymalnej liczby uczestników/uczestniczek objętych usługą – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wydłużenia okresu realizacji o dodatkowe 15 dni.
3. Realizacja wyjazdów powinna mieć miejsce w ciągu trzech następujących po sobie dniach roboczych (od poniedziałku do piątku) z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
Dokładne terminy wyjazdów poszczególnych grup zostaną ustalone przez strony po podpisaniu umowy, przy czym Zamawiający nie dopuszcza realizacji usługi w tym samym czasie dla więcej niż jednej grupy.
Wyjazd każdej grupy (min. 5 a max. 8 grup preferowany termin: marzec – czerwiec 2026 r.) obejmuje nocleg wraz z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja), przeprowadzenie przez trenerów czterech rodzajów warsztatów/zajęć w tematyce prozdrowotnej, zapewnienie pomieszczeń do przeprowadzenia warsztatów/zajęć, usługę transportową w dwie strony, 30 minutowy masaż zdrowotny dla każdego z uczestników indywidualnie oraz ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników wyjazdu. Jedna grupa będzie liczyć min. 15 a max. 24 osoby.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie ma możliwości zwiększania kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 782968 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 782968 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-03-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |