„Wyposażenie, zagospodarowanie odpadów i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych PSZOK w 2026 roku” – III powt.
Gmina Skarżysko Kościelne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00170015
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00170015/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-25 07:47
- Lokalizacja
- Skarżysko Kościelne, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-409c3f76-4080-45da-943d-05b15643016a
- Identyfikator
- 6631338409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00170015 z dnia 2026-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wyposażenie, zagospodarowanie odpadów i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych PSZOK w 2026 roku” – III powt.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skarżysko Kościelne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010168
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościelna 2a
1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko Kościelne
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-115
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: koscielne@skarzysko.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skarzysko.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-409c3f76-4080-45da-943d-05b15643016a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wyposażenie, zagospodarowanie odpadów i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych PSZOK w 2026 roku” – III powt.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-409c3f76-4080-45da-943d-05b15643016a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00170015
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029310/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wyposażenie, zagospodarowanie odpadów i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych PSZOK w 2026 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150895
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.III.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na:
Wyposażeniu, zagospodarowaniu zebranych odpadów i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego dalej „PSZOK” na terenie gminy Skarżysko Kościelne, na nieruchomościach stanowiących własność Gminy Skarżysko Kościelne przy ul. Kolonia 7 w miejscowości Skarżysko Kościelne działki nr ewid. gr. 1001/2 i 1001/4.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy z dnia 11 września 2020 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp postępowanie unieważniono.| 2026-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |