Sprzątanie pomieszczeń i terenów zewnętrznych w obiektach administrowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie w 2026 r.
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00170201
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00170201/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-25 09:04
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2dd66f39-087c-4418-8e95-500c01d0e70a
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00170201 z dnia 2026-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sprzątanie pomieszczeń i terenów zewnętrznych w obiektach administrowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie w 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2dd66f39-087c-4418-8e95-500c01d0e70a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprzątanie pomieszczeń i terenów zewnętrznych w obiektach administrowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie w 2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2dd66f39-087c-4418-8e95-500c01d0e70a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00170201
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039468/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Sprzątanie pomieszczeń i terenów zewnętrznych w obiektach administrowanych przez MGOPS, w roku 2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125074
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Spr. 13/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowa usługa sprzątania pomieszczeń biurowych, sal zajęciowych, pomieszczeń sanitarnych i socjalnych, mycia okien w lokalizacjach administrowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Kompleksowa usługa sprzątania i pielęgnacji terenu zewnętrznego przy siedzibie M-GOPS- ul. Świętojańska 5A, PiasecznoCzęść I – sprzątanie pomieszczeń biurowych w lokalizacjach M-GOPS
4.5.3.) Główny kod CPV: 90919200-4 - Usługi sprzątania biur
4.5.5.) Wartość części: 565800,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowa usługa sprzątania pomieszczeń biurowych, sal zajęciowych, pomieszczeń sanitarnych i socjalnych, mycia okien w lokalizacjach administrowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Kompleksowa usługa sprzątania i pielęgnacji terenu zewnętrznego przy siedzibie M-GOPS- ul. Świętojańska 5A, PiasecznoCzęść II – sprzątanie i pielęgnacja terenu zewnętrznego M-GOPS
4.5.3.) Główny kod CPV: 90919200-4 - Usługi sprzątania biur
4.5.5.) Wartość części: 43200,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie w zakresie części 1 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
W zakresie części 1 brak ważnych, niepodlegających odrzuceniu ofert.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie w zakresie części 2 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
W zakresie części 2 brak ważnych, niepodlegających odrzuceniu ofert.
| 2026-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |