Dostawa UPS w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski"
Gmina Koźmin Wielkopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00170342
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00170342/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-25 09:42
- Lokalizacja
- Koźmin Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-718bd6ee-3d58-44d2-9a8c-eea4421d74b2
- Identyfikator
- 6211693440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00170342 z dnia 2026-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa UPS w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koźmin Wielkopolski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854748
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 11
1.5.2.) Miejscowość: Koźmin Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-720
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kozminwlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozminwlkp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-718bd6ee-3d58-44d2-9a8c-eea4421d74b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa UPS w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-718bd6ee-3d58-44d2-9a8c-eea4421d74b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00170342
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056931/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa UPS w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Niniejsze zamówienie dofinansowane jest w ramach „Cyberbezpieczny samorząd” dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu bezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00099981
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem UPS (1 szt.). dla Gminy Koźmin Wielkopolski w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski".
2. Zamawiający wymaga, aby w ramach dostawy zostały wykonane także dodatkowe prace konfiguracyjne (w zakresie min.: fizyczny montaż, uruchomienie) według wytycznych Zamawiającego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
4. Dostarczony sprzęt musi być:
a) fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich, a także zakupiony w oficjalnym kanale dystrybucyjnym producenta;
b) dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego);
c) wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim;
d) oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE (jeśli dotyczy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej. W związku z powyższym postanowiono jak na wstępie.| 2026-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |