Opracowanie dokumentacji projektowych z podziałem na części dla zadań obejmujących budowy dróg dla pieszych

ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00170499
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00170499/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-25 10:23
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-487a493c-619a-4128-8b75-032f47ca0957
Identyfikator
8711545689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

2 przyznane

BENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL · lot 0
29 520 PLN
BENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL · lot 1
79 950 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00170499 z dnia 2026-03-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych z podziałem na części dla zadań obejmujących budowy dróg dla pieszych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851665284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 48

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146422500

1.5.8.) Numer faksu: 146422500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zddt.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zddt.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdwdtarnowskiej

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budownictwo drogowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowych z podziałem na części dla zadań obejmujących budowy dróg dla pieszych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-487a493c-619a-4128-8b75-032f47ca0957

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00170499

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073876/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 1321K Dąbrowa Tarnowska – Sutków w m. Gruszów Wielki

1.3.6 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 1323K Czarkówka - Radgoszcz - Luszowice - Lipiny w m. Radgoszcz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00111331

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDDT.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 94308,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa drogi dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1321K Dąbrowa Tarnowska – Sutków w m. Gruszów Wielki. Opracowanie projektowe ma obejmować budowę drogi dla pieszych przy lewej krawędzi jezdni drogi powiatowej 1321K w km 2+209,78 – 2+284,78 (dł. 75 mb). Projektowana droga dla pieszych stanowiła będzie połączenie istniejących chodników zlokalizowanych wzdłuż lewej krawędzi drogi powiatowej nr 1321K. Planowana inwestycja będzie realizowana w ciągu drogi powiatowej klasy Z-zbiorczej.

W ramach opracowania projektowego należy uwzględnić następujące elementy:
- projektowaną drogę dla pieszych o nawierzchni z bezfazowej kostki brukowej należy poprowadzić bezpośrednio przy lewej krawędzi drogi powiatowej nr 1321K,
- szerokość jezdni drogi powiatowej w ciągu projektowanej drogi dla pieszych należy dostosować do parametrów drogi powiatowej klasy Z w oparciu o przepisy rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022 r. w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1518 z późn. zm.) poprzez wykonanie stosownego poszerzenia jezdni,
- uwzględnić przebudowę wszystkich zjazdów przy lewej krawędzi jezdni na odcinku objętym opracowaniem projektowym do graniczących z droga nieruchomości,
- wykonanie przebudowy sieci uzbrojenia terenu kolidujących z projektowanymi elementami,
- wykonanie niezbędnych urządzeń odwadniających pas drogowy w związku z budową drogi dla pieszych,
- stosowne oznakowanie pionowe i poziome oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu
Szczegółową lokalizację planowanej drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 1321K przedstawia mapa zasadnicza stanowiąca załącznik nr 5A do SWZ. Na jej podstawie można określić ewentualne kolizje z sieciami obcymi

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 21138,21 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 1323K Czarkówka – Radgoszcz – Luszowice – Lipiny w m. Radgoszcz. Opracowanie projektowe ma obejmować budowę drogi dla pieszych przy prawej krawędzi jezdni drogi powiatowej 1323K w km 5+758,00 – 6+294,00 (dł. 536,00 mb). Planowana inwestycja będzie realizowana w ciągu drogi powiatowej klasy L-lokalnej.

W ramach opracowania projektowego należy uwzględnić następujące elementy:
- projektowaną drogę dla pieszych o nawierzchni asfaltowej, betonowej lub z bezfazowej kostki brukowej należy poprowadzić bezpośrednio przy prawej krawędzi jezdni drogi powiatowej nr 1323K,
- szerokość jezdni drogi powiatowej w ciągu projektowanej drogi dla pieszych należy dostosować do parametrów drogi powiatowej klasy L w oparciu o przepisy rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022 r. w sprawie przepisów techniczno - budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1518 z póżn. zm.) poprzez wykonanie stosownego poszerzenia jezdni,
- uwzględnić przebudowę wszystkich zjazdów przy prawej krawędzi jezdni drogi powiatowej na odcinku objętym opracowaniem projektowym do graniczących z drogą nieruchomości,
- uwzględnić przebudowę dwóch przepustów o średnicy 800 mm zlokalizowanych pod koroną drogi powiatowej,
- wykonanie przebudowy sieci uzbrojenia terenu kolidujących z projektowanymi elementami,
- wykonanie niezbędnych urządzeń odwadniających pas drogowy w związku z budową drogi dla pieszych (kolektor kanalizacji deszczowej, wpusty deszczowe),
- stosowne oznakowanie pionowe i poziome oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu
Ponieważ budowa drogi dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1323K może wiązać się z koniecznością geodezyjnego wydzielenia minimum czterech działek sąsiednich/prywatnych pod poszerzenie istniejącego pasa drogowego Wykonawca zobowiązany będzie uzyskać deklarację właścicieli tych działek o odpłatnym bądź bezpłatnym przekazaniu ich części pod poszerzenie pasa drogowego. Wykonawca zobowiązany będzie również do wykonania niezbędnych podziałów geodezyjnych tych działek w ramach wynagrodzenia za wykonanie przedmiotowego zadania.
W przypadku konieczności wystąpienia podziału większej ilości działek, Wykonawcy będzie przysługiwało prawo zwiększenia wynagrodzenia za podział każdej kolejnej działki w wysokości zgodnej z kwotą wskazaną w formularzu ofertowym. Będzie się to wiązało ze zmianą wynagrodzenia zgodnie z warunkami zawartymi we wzorze umowy.

Szczegółową lokalizację planowanej drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 1323K przedstawia mapa zasadnicza stanowiąca załącznik nr 5B do SWZ. Na jej podstawie można określić ewentualne kolizje z sieciami obcymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 73170,73 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29520,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35055,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29520,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Doradztwa Technicznego BINGO Beniamin Szymczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572588807

7.3.3) Ulica: Skibowa 24

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-147

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 220 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79950,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79950,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Doradztwa Technicznego BINGO Beniamin Szymczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572588807

7.3.3) Ulica: Skibowa 24

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-147

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79950,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 230 dni

2026-03-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi