Sukcesywna dostawa art. żywnościowych dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego w Warszawie - na 2026 rok
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr. 73
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00170729
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00170729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-25 11:20
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68457e6d-9c3c-4893-bf04-b5650523438f
- Identyfikator
- 1132398715
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00170729 z dnia 2026-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa art. żywnościowych dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego w Warszawie - na 2026 rok
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr. 73
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000801881
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Białostocka 10/18
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-741
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp73@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp73.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-68457e6d-9c3c-4893-bf04-b5650523438f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa art. żywnościowych dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego w Warszawie - na 2026 rok2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68457e6d-9c3c-4893-bf04-b5650523438f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00170729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00133330
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 255075 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pieczywo i wyroby cukiernicze ( z wyłączeniem pieczywa produkowanego z ciasta głęboko mrożonego) powinny zawieraćnie więcej niż 15g cukru w 100g produktu, 10g tłuszczu w 100g produktu gotowego do spożycia, 0,45 g sodu/1,2g soli w
100g produktu gotowego do spożycia, 10 g tłuszczu w 100g/ml produktu gotowego do spożycia. Produkty powinny być
sporządzone z naturalnych składników, bez użycia koncentratów spożywczych, z wyłączeniem koncentratów z naturalnych
składników. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości i wyprodukowane w dniu dostawy
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 5200 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wyroby garmażeryjne (naleśniki, pierogi, pyzy, kopytka, krokiety, leniwe) CPV 15.00.00.00-8, 15.89.42.00-3;Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości, wyprodukowane nie wcześniej niż w dobie
dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo żądania próbek towarów w celu sprawdzenia i porównania jakości towaru
dostarczanego do Zamawiającego na koszt Wykonawcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 35000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ryby, warzywa i owoce mrożone (filety rybne, paluszki rybne, warzywa mrożone: fasolka szparagowa, brokuły,kalafior, marchewka, szpinak, brukselka i owoce mrożone: truskawki, wiśnie, porzeczka, maliny, jagody) - CPV 15.00.00.00-
8, 15.20.00.00-0, 15.30.00.00-1, 15.22.00.00-6,15.33.11.70-9;
Dostarczane produkty będą pełnowartościowe, należytej jakości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 42100 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Warzywa i owoce świeże (warzywa i owoce krajowe, owoce cytrusowe, ziemniaki, pieczarki) - CPV 15.00.00.00-8,15.30.00.00-1;
Dostarczane produkty będą świeże , pełnowartościowe, należytej jakości. Warzywa i owoce świeże cechować się będą
regularnym kształtem właściwym dla danej odmiany, muszą być dobrze wybarwione (banany bez brunatnych plam), będą
wolne od szkodników, zanieczyszczeń ziemią, uszkodzeń, oznak wyrastania korzenia w pęd nasienny, brakiem oznak
więdnięcia, wyschnięcia, gnicia. Owoce całe, twarde, zdrowe, jędrne (bez śladów gnicia i pleśni), czyste, bez zniekształceń,
barwa charakterystyczna dla danego gatunku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 58500 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mięso wieprzowe, wołowe, drób i wędliny - CPV 15.00.00.00-8, 15.10.00.00-9;Dopuszcza się różnicę w ilościach pomiędzy złożonym zamówieniem a realizacją dostawy nie więcej niż +/- 200 gram.
Pakowane porcje o wadze 3-3,5 kg.
Mięso dostarczane powinno mieć charakterystyczne cechy dla danego gatunku, danej części kulinarnej powinno mieć
swoisty zapach mięsa świeżego, niedopuszczalny zapach obcy, płciowy lub moczowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 68500 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Produkty ogólnospożywcze spożywcze, sypkie, nabiał, przyprawy oraz jaja, - CPV 15.00.00.00-8, 15.50.00.00-3,15.40.00.00-2, 15.60.00.00-4, 15.87.00.00-7, 15.30.00.00-1, 15.80.00.00-6, 03.00.00.00-1, 03.14.25.00-3.
Produkty mleczne nie mogą zawierać więcej niż 13,5 g cukru w 100g/ml oraz 10g tłuszczu w 100g/ml gotowego produktu do
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00676715/01 z dnia 2024-12-30
2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
spożycia, natomiast produkty takie jak: soki owocowe, warzywne, owocowo- warzywne, przeciery, musy owocowe,
warzywne oraz suszone warzywa i owoce, nasiona orzechy muszą być bez dodatku cukru, substancji słodzącej i soli.
Zamawiający wymaga, aby artykuły spożywcze nie zawierały konserwantów np. benzoesanu sodu, glutaminianu sodu itp.
oraz środków polepszających smak i zapach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 90700 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przekroczenie budżetu
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przekroczenie budżetu
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przekroczenie budżetu
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
przekroczenie budżetu
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
przekroczeni budżetu
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przekroczenie budżetu
| 2026-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |