Zakup wodomierzy cyfrowych z modułem radiowym w ramach zadania „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Przytoń”
Gmina Drawsko Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00171264
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00171264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-25 13:10
- Lokalizacja
- Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37712344-5a72-4ea8-b991-8bba4884b685
- Identyfikator
- 6740006008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00171264 z dnia 2026-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wodomierzy cyfrowych z modułem radiowym w ramach zadania „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Przytoń”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drawsko Pomorskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. W. Sikorskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drawsko@drawsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drawsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37712344-5a72-4ea8-b991-8bba4884b6851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wodomierzy cyfrowych z modułem radiowym w ramach zadania „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Przytoń”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37712344-5a72-4ea8-b991-8bba4884b685
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081406/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup wodomierzy cyfrowych z modułem radiowym w ramach zadania „Budowa kanalizacji sanitarnej w m. Przytoń”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Przytoń" realizowany jest w ramach inwestycji B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00120832
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.2026.DP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 630 nowych wodomierzy do wody zimnej oraz 630 modułów radiowych do systemy zdalnego odczytu wodomierzy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości, oraz minimalne wymagania, które musi spełnić oferowany przedmiot zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 7 do SWZ oraz projekcie umowy stanowiącej Załącznik Nr 4 do SWZ , przy czym przedmiot zamówienia winien być:
1) fabrycznie nowy,
2) nieużywany,
3) nieregenerowany,
4) kompletny,
5) wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz musi pochodzić
z autoryzowanego kanału dystrybucyjnego. Nie mogą być uznane produkty, które podlegały procedurze odnowienia (tzw. „refurbished“), nawet jeśli procedura odnowienia przeprowadzona została przez producenta, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224475 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224475 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224475 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Diehl Metering Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5480077524
7.3.3) Ulica: Cieszyńska 1A
7.3.4) Miejscowość: Bażanowice
7.3.5) Kod pocztowy: 43-440
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224457 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |