Przygotowanie i przeprowadzenie kursów na prawo jazdy kat. B w ramach projektu: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadpodstawowych szkołach zawodowych (EFS+)”
Miasto Słupsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00171790
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00171790/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-25 15:10
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3ed5315-f29c-4614-baad-da12611780c0
- Identyfikator
- 8391005507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00171790 z dnia 2026-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i przeprowadzenie kursów na prawo jazdy kat. B w ramach projektu: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadpodstawowych szkołach zawodowych (EFS+)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Słupsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979625
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 3
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.slupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.slupsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3ed5315-f29c-4614-baad-da12611780c01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie i przeprowadzenie kursów na prawo jazdy kat. B w ramach projektu: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadpodstawowych szkołach zawodowych (EFS+)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3ed5315-f29c-4614-baad-da12611780c0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171790
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019135/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.16 Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń i kursów w ramach projektu "Szkoła zawodowa (..)"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadpodstawowych szkołach zawodowych (EFS+)”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00156319
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AT.RZP.271.4.2026.MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1 - Kurs na prawo jazdy kat. B dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
22454000-7 - Prawa jazdy
80411000-8 - Usługi szkół jazdy
80411100-9 - Usługi w zakresie egzaminów na prawo jazdy
4.5.5.) Wartość części: 273025 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2 – Kurs na prawo jazdy kat. B dla Zespołu Szkół Technicznych w Słupsku4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
22454000-7 - Prawa jazdy
80411000-8 - Usługi szkół jazdy
80411100-9 - Usługi w zakresie egzaminów na prawo jazdy
4.5.5.) Wartość części: 96705,09 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 3 – Kurs na prawo jazdy kat. B dla Zespołu Szkół „Elektryk” w Słupsku4.5.3.) Główny kod CPV: 80411000-8 - Usługi szkół jazdy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
22454000-7 - Prawa jazdy
80411000-8 - Usługi szkół jazdy
80411100-9 - Usługi w zakresie egzaminów na prawo jazdy
4.5.5.) Wartość części: 78133,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert dla części 2
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |