Dostawy konserw mięsnych

AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00172104
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00172104/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-26 08:14
Lokalizacja
Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d4847506-4771-41da-b6c3-8e6ea5f355b8
Identyfikator
7451003168
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konserwy i przetwory z mięsa

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁADY MIĘSNE "SZUBRYT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChełmiec, PL · lot 0
188 737,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00172104 z dnia 2026-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy konserw mięsnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510338744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 111

1.5.2.) Miejscowość: Szczytno

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@apol.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.akademiapolicji.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1273136

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy konserw mięsnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4847506-4771-41da-b6c3-8e6ea5f355b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172104

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00146762

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 11/SŻ/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy konserw mięsnych.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188737,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 240712,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 188737,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakłady Mięsne SZUBRYT Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343577582

7.3.3) Ulica: ul. Węgrzynek 50

7.3.4) Miejscowość: Chełmiec

7.3.5) Kod pocztowy: 33-395

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188737,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-03-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający określa termin wykonania zamówienia datą ze względu na fakt, że są to dostawy powtarzające się okresowo. Wskazanie konkretnej daty wykonania zamówienia pozwoli zachować ciągłość dostaw.
2026-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy