Przebudowa drogi w miejscowości Jeziorsko
GMINA WARTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00505179
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00505179/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-18 12:18
- Lokalizacja
- Warta, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6673abf5-256b-4bbf-873c-7f9f9c7a807c
- Identyfikator
- 8272139526
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00505179 z dnia 2024-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w miejscowości Jeziorsko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934542
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 1
1.5.2.) Miejscowość: Warta
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-290
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gimwarta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminawarta.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gimwarta.logintrade.net/rejestracja/ustawowe1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi w miejscowości Jeziorsko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6673abf5-256b-4bbf-873c-7f9f9c7a807c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505179
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010318/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi w Miejscowości Jeziorsko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406735
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOA.271.13.2024.Zp
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiot zamówienia: Przebudowa drogi w miejscowości Jeziorsko.
3.2 Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
3.2.1 roboty przygotowawcze (wytyczenie obiektu, rozbiórki istniejących przeszkód);
3.2.2 rozbiórkę istniejących krawężników, obrzeży i innych elementów dróg;
3.2.3 rozbiórkę (frezowanie istniejącej nawierzchni);
3.2.4 rozbiórkę wyrównania podbudowy z kruszywa naturalnego;
3.2.5 remont istniejącej kanalizacji deszczowej (wymiana rurociągów i studni kontrolnych);
3.2.6 wykonanie wpustów deszczowych z przykanalikami;
3.2.7 odtworzenie podbudowy na przekopach;
3.2.8 wykonanie koryta pod nawierzchnię na placu oraz pod zjazdy i chodniki;
3.2.9 ustawienie krawężników, obrzeży;
3.2.10 wykonanie pełnej konstrukcji utwardzenia placu, chodników i zjazdów;
3.2.11 wyrównanie podbudowy kruszywem łamanym;
3.2.12 wykonanie nawierzchni bitumicznej na jezdni;
3.2.13 wykonanie oznakowania pionowego i poziomego;
3.2.14 odtworzenie terenów zielonych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2747214,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2747214,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2747214,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8271873187
7.3.4) Miejscowość: Czartki
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2747214,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2024-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |