GCUS.ZP.271.4.2026 Zakup i dostawa sprzętu AGD i RTV do Dziennego Domu Seniora w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy(...)
Gminne Centrum Usług Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00172311
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00172311/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-26 09:14
- Lokalizacja
- Grybów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-065749df-104e-4fc9-814b-0549b55f403a
- Identyfikator
- 7342797436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt gospodarstwa domowegoUrządzenia komputerowe
Wykonawcy
1 przyznane
NEW LIFE PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
41 895 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00172311 z dnia 2026-03-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
GCUS.ZP.271.4.2026 Zakup i dostawa sprzętu AGD i RTV do Dziennego Domu Seniora w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy(...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminne Centrum Usług Społecznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492023830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jakubowskiego 33
1.5.2.) Miejscowość: Grybów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-330
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 448 42 40
1.5.8.) Numer faksu: 18 448 42 40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gcus@gminagrybow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gcus.gminagrybow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gminne-centrum-uslug-spolecznych-w-grybowie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
GCUS.ZP.271.4.2026 Zakup i dostawa sprzętu AGD i RTV do Dziennego Domu Seniora w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy(...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-065749df-104e-4fc9-814b-0549b55f403a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172311
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033805/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup wyposażenia do Dziennego Domu Seniora - zakup wyposażenia AGD i RTV w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
2. Przedmiotowe zamówienie dofinansowane jest z w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów" realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 (FEM) Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.33 Wsparcie usług społecznych w regionie - ZIT2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00120200
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GCUS.ZP.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu AGD i RTV do Dziennego Domu Seniora w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41895,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55562,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41895,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: New Life PROPERTY Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242902720
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-014
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41895,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2026-03-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |