Rozbudowa systemu T-DOC wraz z dostawą wyposażenia do Centralnej Sterylizatorni

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W GDAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00172379
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00172379/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-26 09:30
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a838258e-9f14-4e2d-b8e2-021cf756aece
Identyfikator
5832580921
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowaniaSerweryUrządzenia komputerowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00172379 z dnia 2026-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Rozbudowa systemu T-DOC wraz z dostawą wyposażenia do Centralnej Sterylizatorni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W GDAŃSKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190306013

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kartuska 4/6

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-104

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 583098284

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zozmswia.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zozmswia.gda.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zozmswiagda.ezamawiajacy.pl/pn/zozmswiagda/demand/268790/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa systemu T-DOC wraz z dostawą wyposażenia do Centralnej Sterylizatorni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a838258e-9f14-4e2d-b8e2-021cf756aece

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172379

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028582/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa rozbudowy systemu T-DOC, dostawa komputerów przenośnych oraz wózków pod komputery przenośne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

POPRAWA JAKOŚCI I EFEKTYWNOŚCI UDZIELANYCH ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH ORAZ ZWIĘKSZENIE DOSTĘPNOŚCI DO LECZENIA ONKOLOGICZNEGO DLA PACJENTÓW W SP ZOZ MSWIA W GDAŃSKU realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00127881

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/2026/ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1
Rozbudowa systemu T-DOC, wyposażenie i sprzęt komputerowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 72230000-6 - Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 224352,34 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2
Komputer przenośny

4.5.3.) Główny kod CPV: 72230000-6 - Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 16282,93 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3
Stolik pod komputer przenośny

4.5.3.) Główny kod CPV: 72230000-6 - Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 32600 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

2026-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy